Zadzwoń: +48 605 555 720

Obóz Odkrywcy 2024

Obóz odkrywcy 2024 (8+)

Nasze zniżki:
- dla rodzeństwa: 50zł/os.
- na drugi i kolejny obóz w sezonie: 50zł/os
- grupowa (4-6 osób): 50zł/os.
- grupowa (7-10 osób): 100zł/os.
grupowa (>10 osób): 150zł/os.
*zniżki nie łączą się
Jeśli przysługuje Ci któraś ze zniżek - napisz do nas: turystyka@letsgo.com.pl, wyślemy specjalny kod rabatowy, który obniży wartość Twojego zamówienia
2,550.00

sprawdź zniżki
Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Lokalizacja obozu:

Ośrodek wypoczynkowy w Sarnówku sprawdź>>>

 

Dla kogo?

Zapraszamy dzieci od 8 lat. Nasz obóz dedykowany jest tym, których fascynuje przyroda, survival i nie straszne im zabawy w lesie.

Program obozu

Program obozu Odkrywcy zakłada kilka aktywności, skierowanych na gromadzenie wiedzy i umiejętności związanych z przetrwaniem w lesie. Oczywiście w formie zabawy. Nasze obozowisko usytuowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i wody co wykorzystujemy w programie.

Twoje dziecko nauczy się m.in.: jak rozpalić ognisko, zbudować szałas czy przefiltrować wodę. Czeka ich wiele przygód i zagadek do rozwiązania. Każdy dzień przyniesie coś nowego i po każdym dniu będą zasypiać umiejąc coś nowego i planując kolejne wyzwanie. Przewidujemy również grę nocną i noce survivalowe. Obóz Odkrywcy to nie tylko zabawy w lesie! Czeka was wiele zabaw w wodzie, zajęcia windsurfingu, żeglarstwa, tenisa czy wyprawy rowerowe po skarb! Wieczorami będziemy rozpalać ogniska, piec podpłomyki i pić herbatkę z mięty! Oprócz niezapomnianych przygód nie mniej ważne jest współdziałanie w grupie oraz przekazywanie pozytywnych wzorów zachowań i wartości, które propagujemy na wyjazdach sportowych Let’s Go! W programie wiele ciekawych gier i zabaw drużynowych. Na koniec obozu każdy obozowicz otrzymuje medal i koszulkę, a dla wyróżniających się osób są przyznawane nagrody. 

Kadra

Animatorzy i instruktorzy Let’s Go to znak, który nas wyróżnia i sprawia, że na naszych wyjazdach panuje tak niesamowita atmosfera. Zajęcia sportowe prowadzone są przez wykwalifikowaną i wesoła kadrę, z odpowiednim podejściem do dzieci i wieloletnią praktyką!

 

Instruktorzy to osoby z doświadczeniem pedagogicznym, na co dzień pracujące z dziećmi, prowadzące zajęcia dydaktyczne w szkołach, przedszkolach i klubach sportowych. Kwalifikacje każdego z instruktorów potwierdzają stosowne dokumenty państwowe oraz praktyka zdobyta podczas wykonywania zawodu. Trzon kadry stanowią osoby zaufane i sprawdzone na obozach Let’s Go, organizowanych już od 18 lat. To dzięki ich zaangażowaniu nasze wyjazdy charakteryzują się wyjątkową atmosferą.

Bezpieczeństwo

Na naszych obozach priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników. Każdy z instruktorów ukończył kurs udzielania pierwszej pomocy, ma przy sobie apteczkę wyposażoną w niezbędne środki ratunkowe. Korzystamy z bezpiecznego sprzętu podczas zajęć. Nie podejmujemy ryzyka w czasie zajęć i staramy się przewidywać zagrożenia.

Cena obozu zawiera:

 • transport autokarem w obie strony (Warszawa-Sarnówek-Warszawa)
 • zakwaterowanie (7 noclegów sobota-sobota)
 • pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • wodę do picia (prosimy jedynie o zabranie bidonu)
 • sprzęt sportowo-rekreacyjny niezbędny do zajęć
 • program sportowy (opisany w zakładce „Program obozu”)
 • całodobową opiekę wychowawców i instruktorów
 • koszulkę okolicznościową, medal i inne niespodzianki
 • animacje i zajęcia dodatkowe
 • fotorelację z obozu
 • ubezpieczenie NNW

Płatności

 • zaliczka (do wyboru przelew bankowy, BLIK lub dotpay) – 1000 zł – płatność do 3 dni roboczych od rezerwacji
 • dopłata do pełnej kwoty (przelew bankowy) – maksymalnie 30 dni przed obozem

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ubezpieczeniem się od kosztów rezygnacji należy w ciągu 10 dni od rezerwacji (zapłaty zaliczki) skontaktować się z ubezpieczycielem: Mateuszem Majdą // 506-118-454// kontakt@tuubezpiecz.pl  Przedstawi on Państwu dostępne oferty i ceny takiej składki.

W razie dodatkowych pytań: 

Napisz lub zadzwoń! tel. 605 555 720 e-mail: turystyka.letsgo@gmail.com

Opinie

” Wyjeżdżamy z firmą Let’s Go od mniej więcej 10 lat. Są niedoścignieni w tym co robią. Zapewniają na prawdę najwyższą jakość. Mają super zaangażowanych instruktorów z najlepszymi kwalifikacjami. Umieją zaleźć złoty środek pomiędzy dyscypliną, a rodzinną atmosferą wyjazdu. Gwarantują dzieciom świetna zabawę i najwyższej jakości szkolenie sportowe, a zarazem bezpieczeństwo i wręcz rodzicielską opiekę 👍” ~ Mama Monika   ” Nie znam lepszej firmy od tej prowadzonej przez ludzi z Let’s Go. PO-LE-CAM !!!” ~ Tata Arek   „Chłopcy wrócili z obozu zadowoleni i pełni wrażeń 🙂” ~ Mama Michała i Piotrka   Więcej w zakładce Opinie >>>

Zdjęcia i filmy