Zadzwoń: +48 605 555 720

Rejs na patent żeglarza i sternika motorowodnego

Rejs na patent żeglarza i sternika motorowodnego 2024 (14+)

Nasze zniżki:
- dla rodzeństwa: 50zł/os.
- na drugi i kolejny obóz w sezonie: 50zł/os
- grupowa (4-6 osób): 50zł/os.
- grupowa (7-10 osób): 100zł/os.
grupowa (>10 osób): 150zł/os.
*zniżki nie łączą się
Jeśli przysługuje Ci któraś ze zniżek - napisz do nas: turystyka@letsgo.com.pl, wyślemy specjalny kod rabatowy, który obniży wartość Twojego zamówienia
od 3,450.00

sprawdź zniżki
Wyczyść
SKU: brak Kategorie: ,
rodzaj wyjazdu

wiek dziecka

Opis

Termin i lokalizacja

Termin rejsu: 22.06-6.07.2024r.

Będziemy szkolić na Jezioraku – najdłuższym jeziorze w Polsce. To bardzo urokliwe jezioro z wieloma wyspami i miejscami do biwakowania.

Start i meta rejsu: Iława

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby odbyć kurs na patent żeglarza lub (i) sternika motorowodnego w formie obozu wędrownego po najdłuższym jeziorze w Polsce. Kurs kończy się egzaminem na stopień żeglarza lub (i) sternika motorowodnego

(Uwaga! Osoba podchodząca do egzaminu, w dniu egzaminu musi mieć ukończone 14 lat!)

Program

Wychowaliśmy już kilka pokoleń żeglarzy którzy pływali już prawie po każdym zakątku świata. Patent żeglarza to pierwszy krok do świata żeglarstwa. Większość z Was po połknięciu bakcyla będzie wracała na żagle przez wiele lat, dla niektórych stanie się to pasją na całe życie, a jeszcze inni zawodowo będą się tym zajmować. Uważajcie żeglarstwo wciąga!
 
Szkolenie prowadzimy w przyjazny sposób wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie. Wiedza którą zdobędziecie zostanie z Wami już na całe życie. Do dyspozycji będziemy mieli również motorówkę na której będzie prowadzony kurs motorowodny i różne zabawy na wodzie 🙂 Będziemy nocowali na dziko i w portach. Popłyniemy w kanały i przez śluzę by dostać się na kolejne jeziora. Przed nami mnóstwo atrakcji i przygód! Nie czekajcie zapisujcie się bo ilość miejsc jest ograniczona do 24!

Nasze jachty

Obóz prowadzimy na jachtach typu Phila 880 to duże, wygodne i przestronne jachty doskonale nadające się na szkolenie i obozy wędrowne. Wyposażone w kuchenkę, lodówkę i toaletę. Mieszczą 8 uczestników + jednego sternika. Popłyniemy w 3 jachty – co daje nam tylko 24 uczestników całego obozu 🙂

Kurs żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego

Kurs żeglarza i sternika motorowodnego prowadzimy równocześnie. Wynika to z bardzo podobnej wiedzy i nieznacznie różniących się umiejętności sprawdzanych podczas egzaminu. Podczas rejsu uczestnicy będą szkoleni zarówno z wiedzy potrzebnej do egzaminu na żaglarza jachtowego jak i sternika motorowodnego, gdyż są to dyscypliny do siebie komplementarne.
 
To od uczestnika zależy do jakich egzaminów na koniec będzie chciał przystąpić. Będzie miał możliwość zdawania:
 • zarówno na patent żeglarza jachtowego oraz sternika motorowodnego (tą opcję polecamy najbardziej ;))
 • tylko na patent żeglarza jachtowego
 • tylko na patent sternika motorowodnego
 • istnieje również możliwość pojechania z nami na rejs i nie zdawania na końcu żadnego z egzaminów 🙂

Kadra

Instruktorzy Let’s Go to znak, który nas wyróżnia i sprawia, że na naszych wyjazdach panuje tak niesamowita atmosfera. Rejs prowadzony jest przez wykwalifikowaną i wesołą kadrę, z odpowiednim podejściem do młodzieży i wieloletnią praktyką! Kwalifikacje każdego z instruktorów potwierdzają stosowne dokumenty państwowe oraz praktyka zdobyta podczas wykonywania zawodu. Trzon kadry stanowią osoby zaufane i sprawdzone na obozach Let’s Go, organizowanych już od 18 lat. To dzięki ich zaangażowaniu nasze wyjazdy charakteryzują się wyjątkową atmosferą.

Bezpieczeństwo

Na naszych obozach priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników. Każdy z instruktorów ukończył kurs udzielania pierwszej pomocy, korzystamy z bezpiecznego sprzętu, każdy instruktor ma przy sobie apteczkę wyposażoną w niezbędne środki ratunkowe. Nie podejmujemy ryzyka w czasie zajęć i staramy się przewidywać zagrożenia.

Cena 3450 zł zawiera:

 • zakwaterowanie na łódkach typu Phila 880
 • pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • kurs na żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego (nie wliczając cen egzaminów)
 • wodę do picia
 • opłaty portowe (w tym prysznice itd.)
 • sprzęt niezbędny do kursu
 • całodobową opiekę sterników
 • ubezpieczenie NNW
 • koszulkę pamiątkową

Dodatkowo płatne:

 • dojazd – 150 zł za pociąg w obie strony (Warszawa-Iława-Warszawa) lub wybór transportu własnego do Iławy

Egzaminy:

 • na patent żeglarza: 125 zł (z ważną legitymacją szkolną!) lub 250 zł bez legitymacji szkolnej
 • na patent sternika motorowodnego: 450 zł 

Rezerwacje i informacje:

Sławek „Banan” Banacki

tel. 605 555 720 // 601 331 207

e-mail: turystyka@letsgo.com.pl