Zadzwoń: +48 605 555 720

Obóz sportów wodnych

Obóz sportów wodnych 2024 (9+)

Nasze zniżki:
- dla rodzeństwa: 50zł/os.
- na drugi i kolejny obóz w sezonie: 50zł/os
- grupowa (4-6 osób): 50zł/os.
- grupowa (7-10 osób): 100zł/os.
grupowa (>10 osób): 150zł/os.
*zniżki nie łączą się
Jeśli przysługuje Ci któraś ze zniżek - napisz do nas: turystyka@letsgo.com.pl, wyślemy specjalny kod rabatowy, który obniży wartość Twojego zamówienia
2,550.00

sprawdź zniżki
Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Lokalizacja obozu:

Ośrodek wypoczynkowy w Sarnówku sprawdź>>>

 

Dla kogo?

Zapraszamy dzieci powyżej 9 lat. Ten obóz polecamy wszystkim miłośnikom sportów wodnych. Uczestnicy muszą lubić zajęcia na wodzie oraz umieć pływać.

Program obozu

Podczas obozu dzieci mogą spróbować wielu dyscyplin wodnych. Dzięki nowoczesnemu i bezpiecznemu sprzętowi sportowemu, obozowicze uczestniczą w zajęciach m.in.: na nowoczesnych kajakach bezburtowych, optymistkach (małych, jednoosobowych łódkach) i laserach (łódkach regatowych). Do dyspozycji naszych uczestników zostały dokupione deski typu SUP oraz deska Mega SUP na których prowadzimy ciekawe zajęcia wodne połączone z grami wodnymi. Nie zabraknie także nauki szybkich zwrotów na katamaranie oraz ślizgów na wake’u i nartach wodnych. Dzięki specjalnym, wypornym deskom i małym żaglom dzieci robią duże postępy w nauce windsurfingu. Wodna trampolina Let’s Go to ulubione miejsce na bezpieczne skoki do wody, a tor do skimboardu ma jeszcze więcej sympatyków ślizgów na desce. Po zajęciach na wodzie uczestników nie ominą także gry wieczorne, podchody, ogniska i gry terenowe! Oprócz niezapomnianych przygód i wrażeń zależy nam także, aby uczestnicy poznali wspaniały świat sportu i rekreacji; by uczestniczyli w nim na co dzień i zarażali swoją pasją innych. Nie mniej ważne jest współdziałanie w grupie oraz przekazywanie pozytywnych wzorów zachowań i wartości, które propagujemy na wyjazdach sportowych Let’s Go!  Na koniec obozu każdy obozowicz otrzymuje medal i koszulkę, a dla wyróżniających się osób są przyznawane nagrody.

Kadra

Animatorzy i instruktorzy Let’s Go to znak, który nas wyróżnia i sprawia, że na naszych wyjazdach panuje tak niesamowita atmosfera. Zajęcia sportowe prowadzone są przez wykwalifikowaną i wesoła kadrę, z odpowiednim podejściem do dzieci i wieloletnią praktyką!

 

Instruktorzy to osoby z doświadczeniem pedagogicznym, na co dzień pracujące z dziećmi, prowadzące zajęcia dydaktyczne w szkołach, przedszkolach i klubach sportowych. Kwalifikacje każdego z instruktorów potwierdzają stosowne dokumenty państwowe oraz praktyka zdobyta podczas wykonywania zawodu. Trzon kadry stanowią osoby zaufane i sprawdzone na obozach Let’s Go, organizowanych już od 18 lat. To dzięki ich zaangażowaniu nasze wyjazdy charakteryzują się wyjątkową atmosferą.

Bezpieczeństwo

Na naszych obozach priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników. Każdy z instruktorów ukończył kurs udzielania pierwszej pomocy, ma przy sobie apteczkę wyposażoną w niezbędne środki ratunkowe. Korzystamy z bezpiecznego sprzętu podczas zajęć. Nie podejmujemy ryzyka w czasie zajęć i staramy się przewidywać zagrożenia.

Cena obozu zawiera:

 • transport autokarem  w obie strony (Warszawa-Sarnówek-Warszawa)
 • zakwaterowanie (7 noclegów sobota-sobota)
 • pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • wodę do picia (prosimy jedynie o zabranie bidonu)
 • sprzęt sportowo-rekreacyjny niezbędny do zajęć
 • program sportowy (opisany w zakładce „Program obozu”)
 • całodobową opiekę wychowawców i instruktorów
 • koszulkę okolicznościową, medal i inne niespodzianki
 • animacje i zajęcia dodatkowe
 • fotorelację z obozu
 • ubezpieczenie NNW

Płatności

 1. zaliczka (do wyboru przelew bankowy, BLIK lub dotpay) – 1000 zł– płatność do 3 dni roboczych od rezerwacji
 2. dopłata do pełnej kwoty (przelew bankowy) – maksymalnie 30 dni przed obozem

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ubezpieczeniem się od kosztów rezygnacji należy w ciągu 10 dni od rezerwacji (zapłaty zaliczki) skontaktować się z ubezpieczycielem: Mateuszem Majdą // 506-118-454// kontakt@tuubezpiecz.pl  Przedstawi on Państwu dostępne oferty i ceny takiej składki.

Egzamin na Kartę Pływacką (dla chętnych)

Na naszym obozie dla osób chętnych będzie możliwość wyrobienia Karty Pływackiej WOPR.

Koszt: 50 zł (wyrobienie karty + przeprowadzenie egzaminu) płatne przelewem lub gotówką na miejscu

wca

Wymagania:

 • Samodzielnie przepłynięcie 200 metrów (w tym co najmniej 50 m na plecach) i 5 m pod wodą
 • Wykonanie skoku do wody „na nogi”

W razie dodatkowych pytań: 

Napisz lub zadzwoń! tel. 605 555 720 e-mail: turystyka.letsgo@gmail.com

Opinie

” Moi synowie od kilku lat korzystają z obozów Let’s go, zawsze wracają zadowoleni. Zajęcia są ciekawe, otoczenie bezpieczne, a kadra sprawdzona i godna zaufania. Z lekkim serce zostawiam ich pod opieką Let’s go ” ~ mama Maria   ” Super wyjazd! Za rok jadę znowu!” – ten komentarz naszej córki wystarczy za recenzję 🙂 Był to jej pierwszy wyjazd z Let’s Go (ale na różne obozy jeździ już od dawna) i bardzo jej się podobało! My widząc jej „uśmiechnięte zdjęcia” też jesteśmy zadowoleni – dziękujemy a innym POLECAMY! 🙂 ” ~ mama Małgosia   Więcej w zakładce Opinie >>>

Zdjęcia i filmy