Zadzwoń: +48 605 555 720

Obóz Młoda Kadra

Obóz Młoda Kadra 2021 (15+)

Możesz skorzystać z następujących zniżek:
- dla rodzeństwa: 50zł/os.
- na drugi i kolejny obóz w sezonie 50zł
- grupowa 4-6 osób: 50zł/os.
- grupowa 7-10 osób: 100zł/os.
- grupowa >10 osób: 150zł/os.
Jeśli któraś ze zniżek jest dla Ciebie – napisz do nas
1,790.00

Nie tak dawno byłaś/eś uczestnikiem obozów Let’s Go? Teraz sam chcesz je współtworzyć i zyskać doświadczenie w pracy z dziećmi?
Masz szansę dołączyć do kadry Let’s Go!

W programie obozu m.in.:

 • zajęcia praktyczne i teoretyczne z organizacji zajęć na obozach
 • nauka nowych umiejętności, które zaprocentują w życiu
 • pomoc instruktorom Let’s Go w zajęciach z dziećmi
 • praktyczny kurs stawania się instruktorem Let’s Go

*zniżki nie łączą się

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Lokalizacja obozu:

Międzyszkolny Ośrodek Sportowo-Szkoleniowy OMEGA w Stręgielku nad jeziorem Stręgiel sprawdź>>>

Dla kogo?

Zapraszamy młodzież powyżej 15 lat. To obóz dedykowany młodzieży, która chce nauczyć się jak współtworzyć obozy Let’s Go oraz jak pracować z dziećmi.

Program

Letnie obozy dla dzieci organizujemy od 15 lat. W tym czasie na naszych obozach miło i przyjemnie spędziła wakacje duża grupa dzieci i młodzieży. Wiemy, że niektórzy z nich tak bardzo pokochali obozowy klimat
Let’s Go, że teraz sami chcą współtworzyć nasze obozy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom postanowiliśmy zorganizować obóz dla Młodej Kadry.

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą nauczyć się jak tworzy i organizuje się obóz sportowy. Jak planuje się zajęcia dla dzieci, chce poznać zasady prowadzenia gier i zabaw oraz aktywnie uczestniczyć w organizowaniu czasu na wakacjach.

Obóz Młoda Kadra to 7 dni zajęć teoretycznych i praktycznych zajęć mających wyposażyć młodego człowieka w umiejętności konieczne do odniesienia sukcesu nie tylko w pracy na obozie ale również w dorosłych życiu.
To szansa zyskania nowych, życiowych umiejętności, których w szkole ani na uczelni nie da się nauczyć.

Program obozu dla Młodej Kadry obejmuje:

1. Zajęcia teoretyczne: obejmujące podstawy metodyki prowadzenia zajęć dla dzieci w różnych grupach wiekowych, zasady najpopularniejszych gier sportowych i obozowych, wskazówki dotyczące organizacji zajęć sportowych i funkcjonowania obozu.

2. Zajęcia praktyczne: mix dyscyplin, które przewijają się na naszych obozach, możliwość korzystania ze sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Będziecie mogli poprawić swoje zdolności sportowe i podpowiemy Wam jak uczyć innych. Sami również w podziale na grupy będziecie prowadzić zajęcia ze swoimi koleżankami i kolegami. Na koniec obozu pozwolimy Wam się wykazać. Sami zaplanujecie dzień i wypełnicie go atrakcjami, a wieczorem przy ognisku podsumujemy Wasze dokonania.

Chcemy, żeby nasz obóz stał się dla Was początkiem bardzo ciekawej, różnorodnej, ale i odpowiedzialnej przygody bycia instruktorem-wychowawcą, a także kolejnym wyjazdem, kiedy spędzicie super momenty w gronie znajomych.

…a w przyszłości zapraszamy Was na nasze obozy już jako Kadra! Taki obóz to interesujący wpis do Waszego CV, gdy już zaczniecie zbierać swoje umiejętności i doświadczenia szukając pracy.

Dajcie znać znajomym i zapraszamy!!!

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

zadowolona młodzież
wspólne zdjęcie

Kadra

Animatorzy i instruktorzy Let’s Go to znak, który nas wyróżnia i sprawia, że na naszych wyjazdach panuje tak niesamowita atmosfera. Zajęcia sportowe prowadzone są przez wykwalifikowaną i wesoła kadrę, z odpowiednim podejściem do dzieci i wieloletnią praktyką! Instruktorzy to osoby z doświadczeniem pedagogicznym, na co dzień pracują z dziećmi prowadząc zajęcia dydaktyczne w szkołach, przedszkolach i klubach sportowych. Kwalifikacje każdego z instruktorów potwierdzają stosowne dokumenty państwowe oraz praktyka zdobyta podczas wykonywania zawodu. Trzon kadry stanowią osoby zaufane i sprawdzone na obozach Let’s Go, organizowanych już od 14 lat. To dzięki ich zaangażowaniu nasze wyjazdy charakteryzują się wyjątkową atmosferą.

Bezpieczeństwo

Na naszych obozach priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników. Każdy z instruktorów ukończył kurs udzielania pierwszej pomocy, ma przy sobie apteczkę wyposażoną w niezbędne środki ratunkowe. Korzystamy z bezpiecznego sprzętu podczas zajęć. Nie podejmujemy ryzyka w czasie zajęć i staramy się przewidywać zagrożenia.

Cena obozu zawiera:

 • transport autokarem z Warszawy
 • zakwaterowanie (6 noclegów niedziela-sobota)
 • pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • sprzęt niezbędny do zajęć
 • program sportowy i szkoleniowy
 • całodobową opiekę wychowawczą
 • ubezpieczenie NNW i KL
 • uczestnictwo w zawodach końcowych
 • koszulkę okolicznościową
 • animacje i zajęcia dodatkowe

Rezerwacje i informacje:

Małgorzata Łapińska
tel. 22 649 05 02, 605 555 720
e-mail: turystyka@letsgo.com.pl

Dodatkowe informacje

rodzaj wyjazdu

dla kogo

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Obóz Młoda Kadra 2021 (15+)”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *