Zadzwoń: +48 605 555 720

Wędrówki żeglarskie + patent żeglarski

Wędrówki żeglarskie + patent żeglarski (13+)

Możesz skorzystać z następujących zniżek:
- dla rodzeństwa: 50zł/os.
- na drugi i kolejny obóz w sezonie 50zł
- grupowa 4-6 osób: 50zł/os.
- grupowa 7-10 osób: 100zł/os.
- grupowa >10 osób: 150zł/os.
Jeśli któraś ze zniżek jest dla Ciebie – napisz do nas
2,650.00

Ahoj żeglarze!

W programie obozu m.in.:

 • zakwaterowanie na jachtach typu Phila 880 (6-8 os.)
 • rekreacyjne pływanie jachtem po akwenie Jezioraka i okolicznych jezior
 • nauka i doskonalenie sztuki żeglowania
 • możliwość zdobycia patentu żeglarskiego

*zniżki nie łączą się

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Termin i lokalizacja

Termin I : 11-25.07.2020 | Iława, akwen Jeziora Jeziorak i pojezierze Iławsko-Ostródzkie
Termin II :25.07-08.08.2020 | Iława, akwen Jeziora Jeziorak i pojezierze Iławsko-Ostródzkie

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkich, którzy mają 13 lat i więcej, nie lubią siedzieć za długo w jednym miejscu, lubią wodę i przygody. Na rejsie będzie możliwość zrobienia patentu żeglarza jachtowego, by móc przystąpić do egzaminu trzeba mieć ukończone 14 lat. Nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego, wszystkiego nauczycie się na rejsie. Wymagamy tylko chęci, samodzielności i dobrego humoru.

Gdzie?

Zaczynamy  i kończymy nasz rejs w Iławie. Będziemy żeglować po Jezioraku (najdłuższe jezioro w Polsce) i całym pojezierzu Iławsko-Ostródzkim. Zaliczymy śluzy i pochylnie Kanału Elbląsko – Ostródzkiego i zapłyniemy na przepiękne i czyste jeziora.

Program

Naszym celem jest nauczyć Was sztuki żeglowania. Dlatego sporo czasu będziemy przebywać na jachtach, uczyć się ich obsługi i budowy. Będą też zajęcia z ratownictwa, nauka prac bosmańskich, wykłady z teorii żeglowania i przepisów obowiązujących na wodzie. Oprócz żeglowania przewidujemy wycieczki w ciekawe miejsca przyrodnicze i historyczne pojezierza, zabawy na wyciągu do nart wodnych i wake’a. Pożeglujemy też na typowo regatowych łódkach i powozimy się na dmuchanych zabawkach za motorówką. Spróbujemy wybudować też naszą bazę na jednej z wysp na Jezioraku, którą będziemy traktować, jako nasze obozowisko z własną plażą. Tam będziemy mieli też do dyspozycji  sprzęt windsurfingowy. Czekają nas też podchody nocne i gra przygodowa na jachtach z wykorzystaniem nawigacji, umiejętności czytania mapy i logicznego myślenia.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Jesteśmy zakwaterowani na wygodnych, dużych i dzielnych jachtach typy Phila 880. Wyżywienie, śniadanie i kolację, przygotowujemy na jachtach, a obiady jeśli tylko jest to możliwe jemy w sprawdzonych knajpkach na naszej trasie. Jeśli uda nam się wybudować obóz, to parę noclegów odbędzie się w namiotach. Toaletę załatwiamy w portach i na przystaniach który na naszej trasie jest sporo. Oczywiście na jachtach mamy toaletę chemiczną w razie czego 😉

Kadra

Kierownikiem Wyszkolenia Żeglarskiego jest „Banan” Sławomir Banacki instruktor żeglarstwa PZŻ. Do pomocy będą doświadczeni instruktorzy i sternicy z wieloletnim doświadczeniem i stosownymi uprawnieniami.

Instruktorzy Let’s Go to znak, który nas wyróżnia i sprawia, że na naszych wyjazdach panuje tak niesamowita atmosfera. Rejs prowadzony jest przez wykwalifikowaną i wesołą kadrę, z odpowiednim podejściem do młodzieży i wieloletnią praktyką! Kwalifikacje każdego z instruktorów potwierdzają stosowne dokumenty państwowe oraz praktyka zdobyta podczas wykonywania zawodu. Trzon kadry stanowią osoby zaufane i sprawdzone na obozach Let’s Go, organizowanych już od 14 lat. To dzięki ich zaangażowaniu nasze wyjazdy charakteryzują się wyjątkową atmosferą.

Bezpieczeństwo

Na naszych obozach priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników. Każdy z instruktorów ukończył kurs udzielania pierwszej pomocy, korzystamy z bezpiecznego sprzętu, każdy instruktor ma przy sobie apteczkę wyposażoną w niezbędne środki ratunkowe. Nie podejmujemy ryzyka w czasie zajęć i staramy się przewidywać zagrożenia.

Cena zawiera:

 • transport pociągiem Warszawa-Iława-Warszawa
 • zakwaterowanie na jachtach
 • wyżywienie
 • wszystkie atrakcje dodatkowe ujęte w programie
 • całodobową opiekę instruktorską
 • materiały szkoleniowe na patent
 • ubezpieczenie NNW
 • koszulkę uczestnika rejsu

Cena nie zawiera:

 • kosztów związanych z egzaminem na patent żeglarza i wydaniem dokumentów /150 PLN/
 • dodatkowych atrakcji nie ujętych w programie

Jest możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Należy to zrobić max. 5 dni po dokonaniu rezerwacji, jest to koszt 3% całości kwoty imprezy turystycznej.

Rezerwacje i informacje:

Małgorzata Łapińska
tel.  22 649 05 02, 605 555 720
e-mail: turystyka@letsgo.com.pl

Dodatkowe informacje

rodzaj wyjazdu

, ,

data

,

dla kogo

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Wędrówki żeglarskie + patent żeglarski (13+)”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *