Zadzwoń: +48 605 555 720

Obóz Zuch-Tropiciel

Obóz Zuch-Tropiciel (8+)

Możesz skorzystać z następujących zniżek:
- dla rodzeństwa: 50zł/os.
- na drugi i kolejny obóz w sezonie 50zł
- grupowa 4-6 osób: 50zł/os.
- grupowa 7-10 osób: 100zł/os.
- grupowa >10 osób: 150zł/os.
Jeśli któraś ze zniżek jest dla Ciebie – napisz do nas
1,590.00

Twoje dziecko kocha zagadki, gry terenowe, elementy survivalu i majsterkowanie? Na tym obozie poczuje się jak prawdziwy zuch-tropiciel!

W programie obozu m.in.:

 • elementy survivalu (m.in. nauka budowania szałasu, filtrowanie wody)
 • zagadki i gry terenowe
 • windsurfing i żeglarstwo
 • majsterkowanie i gotowanie

*zniżki nie łączą się

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Lokalizacja obozu:

Ośrodek w Wierzbowie nad j. Wągiel więcej o obiekcie =>

 

Zakwaterowanie

w tym roku jest możliwość wyboru, ponieważ wracamy do opcji noclegu w namiocie!

Cena obozu z noclegiem w domku:                                        Cena obozu z noclegiem w namiocie:

 • tygodniowego 1590zł                                                            – tygodniowego 1490zł

Jeśli chcecie Państwo wybrać zakwaterowanie w namiocie, proszę przy rezerwacji w miejscu ‚Kod zniżkowy’ wpisać:

 • NAMIOT1 /dla rezerwacji obozu tygodniowego/.

Dla kogo?

Zapraszamy dzieci powyżej 8 lat. Obóz Zuch-Tropiciel przeznaczony jest dla tych dzieci, które lubią przyrodę i zagadki terenowe. Są ciekawe elementów survivalu, nauki budowy szałasu, filtrowania wody, rozpalania ognisk; a także chcą spróbować swoich sił w majsterkowaniu i gotowaniu.

Program

Program tego obozu zakłada kilka aktywności, skierowanych na gromadzenie wiedzy i umiejętności, w formie zabaw, związanych z przebywaniem i orientacją w terenie. Obserwując na naszych obozach duże zainteresowanie dzieci, z pozoru zwykłymi czynnościami jak majsterkowanie i przyrządzanie posiłków, postanowiliśmy dać im również okazję do spróbowania w tym swoich sił. Oczywiście pod okiem dorosłego.

Nasz ośrodek usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i wody co wykorzystujemy w programie. Twoje dziecko nauczy się m.in.: jak poradzić sobie w lesie, jak rozpalić ognisko, zbudować szałas czy przefiltrować wodę. Po tygodniu na „Tropicielu” dzieci będą umiały poznawać kierunki świata nawet bez kompasu oraz odmierzać metry w terenie bez miarki. Czeka ich wiele przygód i zagadek do rozwiązania. Każdy dzień przyniesie coś nowego i po każdym dniu będą zasypiać umiejąc coś nowego i planując kolejne wyzwanie. Przewidujemy również grę nocną i dla najodważniejszych noc survivalową.

Obóz Tropiciel to nie tylko zabawy w lesie! Czeka was wiele zabaw w wodzie, zajęcia windsurfingu, żeglarstwa, tenisa czy wyprawy rowerowe po skarb! Wieczorami będziemy rozpalać ogniska (oczywiście bez zapałek!), piec podpłomyki i pić herbatkę z mięty! Dodatkowo program urozmaicimy zajęciami z majsterkowania (budowa tratwy i innych konstrucji, rzeźbienie w drewnie i wypalanie lupą oraz gotowania (kuchnia polowa, herbatki ziołowe, podpłomyki, zdrowe przekąski i koktajle owocowe. Będziecie się super bawić!

Oprócz niezapomnianych przygód prawdziwych tropicieli nie mniej ważne jest współdziałanie w grupie oraz przekazywanie pozytywnych wzorów zachowań i wartości, które propagujemy na wyjazdach sportowych Let’s Go! W programie wiele ciekawych gier i zabaw drużynowych.Na koniec obozu każdy obozowicz otrzymuje

Na koniec obozu każdy obozowicz otrzymuje medal i koszulkę, a dla wyróżniających się osób są przyznawane sprawności obozowe i nagrody. Do wytropienia… zobaczenia oczywiście 😉

Kadra

Animatorzy i instruktorzy Let’s Go to znak, który nas wyróżnia i sprawia, że na naszych wyjazdach panuje tak niesamowita atmosfera. Zajęcia sportowe prowadzone są przez wykwalifikowaną i wesoła kadrę, z odpowiednim podejściem do dzieci i wieloletnią praktyką! Instruktorzy to osoby z doświadczeniem pedagogicznym, na co dzień pracują z dziećmi prowadząc zajęcia dydaktyczne w szkołach, przedszkolach i klubach sportowych. Kwalifikacje każdego z instruktorów potwierdzają stosowne dokumenty państwowe oraz praktyka zdobyta podczas wykonywania zawodu. Trzon kadry stanowią osoby zaufane i sprawdzone na obozach Let’s Go, organizowanych już od 12 lat. To dzięki ich zaangażowaniu nasze wyjazdy charakteryzują się wyjątkową atmosferą

Bezpieczeństwo

Na naszych obozach priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników. Każdy z instruktorów ukończył kurs udzielania pierwszej pomocy, ma przy sobie apteczkę wyposażoną w niezbędne środki ratunkowe. Korzystamy z bezpiecznego sprzętu podczas zajęć. Nie podejmujemy ryzyka w czasie zajęć i staramy się przewidywać zagrożenia.

Cena obozu zawiera:

 • transport autokarem z Warszawy lub Trójmiasta*
 • zakwaterowanie (7 noclegów)
 • pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • prowiant na drogę powrotną
 • wodę do picia (prosimy jedynie o zabranie bidonu)
 • sprzęt sportowo-rekreacyjny niezbędny do zajęć
 • program sportowy (opisany powyżej)
 • całodobową opiekę wychowawców i instruktorów
 • koszulkę okolicznościową, medal i inne niespodzianki
 • animacje i zajęcia dodatkowe
 • fotorelację z obozu
 • ubezpieczenie NNW
*  Transport z Trójmiasta jeśli zbierze się grupa min. 18 osób na konkretny termin obozu.

 

Jest możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Należy to zrobić max. 5 dni po dokonaniu rezerwacji, jest to koszt 3% całości kwoty imprezy turystycznej.

Rezerwacje i informacje:

Małgorzata Łapińska
tel.  22 649 05 02, 605 555 720
e-mail: turystyka@letsgo.com.pl

Dodatkowe informacje

rodzaj wyjazdu

, , ,

dla kogo

,

data

, , , , ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Obóz Zuch-Tropiciel (8+)”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *