Zadzwoń: +48 605 555 720

Obóz windsurfingowy 2022 (8+)

Możesz skorzystać z następujących zniżek:
- dla rodzeństwa: 50zł/os.
- na drugi i kolejny obóz w sezonie 50zł
- grupowa 4-6 osób: 50zł/os.
- grupowa 7-10 osób: 100zł/os.
- grupowa >10 osób: 150zł/os.
Jeśli któraś ze zniżek jest dla Ciebie – napisz do nas
1,990.00

Sporty wodne, deska, żagiel to żywioł Twojego dziecka? To obóz dla przyszłych windsurferów, co lubią czuć wiatr we włosach !

W programie obozu m.in.:

 • windsurfing (codzienne zajęcia na wodzie i teoria)
 • skimboarding
 • kajaki BB (nowoczesne, bezburtowe)
 • pływanie na wake-u i nartach wodnych

*zniżki nie łączą się

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Lokalizacja obozu:

Januszkowo Sport Resort w Januszkowie sprawdź>>>

Dla kogo?

Zapraszamy dzieci powyżej 8 lat. Obóz windsurfingowy to idealny wyjazd dla dzieci lubiących zabawy i sporty wodne. To obóz dla przyszłych windsurferów, którzy poza umiejętnością pływania na desce chcą poznać także tajniki teorii żeglowania

Program zajęć na wodzie

Niezależnie od zaawansowania podczas obozu dzieci uczestniczą codziennie w zajęciach praktycznych z windsurfingu. Planujemy utworzenie  2 grup: początkującej i średniozaawansowanej, aby postępy w nauce surfowania przychodziły szybciej. Pływanie na desce będzie dodatkowo wspierane ćwiczeniami teoretycznymi w formie zapoznawania się z historią żeglarstwa i budową sprzętu. żeglowania i budową sprzętu.

Posiadamy bezpieczny i profesjonalny sprzęt windsurfingowy dostosowany do wieku dzieci. Deski z miękkimi pokładami i żagle w rozmiarach od 1 do 6 m2; 4 pontony z silnikami oraz skuter wodny, które służą do asekuracji; pianki które zmniejszają uczucie zimna oraz kamizelki asekuracyjne. Specjalnie dla naszych obozowiczów dysponujemy wydzieloną częścią plaży.

Pierwsze zajęcia to zawsze oswojenie z wodą i poznanie sprzętu oraz akwenu. Jeden instruktor opiekuje się na wodzie maksymalnie 6 dzieci, co jest gwarancją bezpieczeństwa i szybkich postępów.

Podczas obozu nie zabraknie również: gier zespołowych, podchodów, parku linowego oraz dyscyplin plażowych jak: skimboard, siatkówka plażowa czy piłka wodna oraz podchodów, ognisk, gier terenowych, a dla śmiałków wake’a czy nart wodnych!

Oprócz niezapomnianych przygód surferskich nie mniej ważne jest współdziałanie w grupie oraz przekazywanie pozytywnych wzorów zachowań i wartości, które propagujemy na wyjazdach sportowych Let’s Go! W programie wiele ciekawych gier i zabaw drużynowych.

Na koniec obozu każdy obozowicz otrzymuje medal i koszulkę, a dla wyróżniających się osób są przyznawane sprawności obozowe i nagrody. Kurs windsurfingu podsumujemy wspólnymi regatami!

Aloha!

Kadra

Animatorzy i instruktorzy Let’s Go to znak, który nas wyróżnia i sprawia, że na naszych wyjazdach panuje tak niesamowita atmosfera. Zajęcia sportowe prowadzone są przez wykwalifikowaną i wesołą kadrę, z odpowiednim podejściem do dzieci i wieloletnią praktyką! Instruktorzy to osoby z doświadczeniem pedagogicznym, na co dzień pracują z dziećmi prowadząc zajęcia dydaktyczne w szkołach, przedszkolach i klubach sportowych. Kwalifikacje każdego z instruktorów potwierdzają stosowne dokumenty państwowe oraz praktyka zdobyta podczas wykonywania zawodu. Trzon kadry stanowią osoby zaufane i sprawdzone na obozach Let’s Go, organizowanych już od 12 lat. To dzięki ich zaangażowaniu nasze wyjazdy charakteryzują się wyjątkową atmosferą.

Bezpieczeństwo

Na naszych obozach priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników. Każdy z instruktorów ukończył kurs udzielania pierwszej pomocy, ma przy sobie apteczkę wyposażoną w niezbędne środki ratunkowe. Korzystamy z bezpiecznego sprzętu podczas zajęć. Nie podejmujemy ryzyka w czasie zajęć i staramy się przewidywać zagrożenia.

Cena obozu zawiera:

 • transport autokarem z Warszawy
 • zakwaterowanie (7 noclegów sobota-sobota)
 • pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • wodę do picia (prosimy jedynie o zabranie bidonu)
 • sprzęt sportowo-rekreacyjny niezbędny do zajęć
 • program sportowy (opisany powyżej)
 • całodobową opiekę wychowawców i instruktorów
 • koszulkę okolicznościową, medal i inne niespodzianki
 • animacje i zajęcia dodatkowe
 • fotorelację z obozu
 • ubezpieczenie NNW

Rezerwacje i informacje:

Małgorzata Łapińska
tel. 22 649 05 02, 605 555 720
e-mail: turystyka@letsgo.com.pl

Dodatkowe informacje

rodzaj wyjazdu

dla kogo

, , ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Obóz windsurfingowy 2022 (8+)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *