Zadzwoń: +48 605 555 720

Obóz taneczno-sportowy

Obóz taneczno-sportowy 2022 (8+)

Możesz skorzystać z następujących zniżek:
- dla rodzeństwa: 50zł/os.
- na drugi i kolejny obóz w sezonie 50zł
- grupowa 4-6 osób: 50zł/os.
- grupowa 7-10 osób: 100zł/os.
- grupowa >10 osób: 150zł/os.
Jeśli któraś ze zniżek jest dla Ciebie – napisz do nas
1,990.00

Taniec i sport to pasja Twojego dziecka? Zapraszamy na obóz miłośników hip-hopu, tańca nowoczesnego i zumby!

W programie obozu, m.in.:

 • codzienne zajęcia taneczne
 • elementy akrobatyki
 • wycieczki rowerowe i podchody
 • kajaki BB (nowoczesne, bezburtowe)
 • tenis, skimboard i wiele innych atrakcji

*zniżki nie łączą się

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Lokalizacja obozu:

Januszkowo Sport Resort w Januszkowie sprawdź>>>

Dla kogo?

Zapraszamy dzieci powyżej 8 lat. Obóz polecamy wszystkim miłośnikom tańca. Wyjazd ten to gwarancja prawdziwej tanecznej przygody przeplecionej innymi dyscyplinami sportu!

Program

Dzieci uwielbiają tańczyć! Robią to spontanicznie, co powoduje wiele radości ale też i poprawiają swoją sprawność fizyczną. Obóz łączy taniec z innymi dyscyplinami sportowymi. Dzięki temu uczestnicy dużą część dnia nie spędzają tylko w pomieszczeniu.

Program taneczny obejmuje zajęcia z hip hopu, tańca nowoczesnego, jazzu i zumby. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego instruktora, który przenosi uczestników w magiczny świat zabawy i tańca. Program obozu obejmuje intensywny warsztat taneczny w wymiarze 2,5-5h dziennie.

Oprócz tańca na Twoje dziecko czeka także szereg innych atrakcji: akrobatyka na profesjonalnym sprzęcie, animacje taneczne, turniej taneczny, pokaz taneczny na koniec turnusu, nagrywanie video, zajęcia aktorskie i stretching.

Oprócz nauki tańca, dzieci mogą odkrywać swoje nowe możliwości taneczne, szlifować swój talent i potencjał, oraz rozwijać swoje zainteresowana. Doświadczona kadra i dodatkowy sprzęt oraz rekwizyty na pewno im w tym pomogą. Uczymy się ciekawych chorografii do topowych piosenek, które dzieci chętnie powtarzają jeszcze długo po powrocie z obozu.

Nie zabraknie również: rowerowych wycieczek, windsurfingu, gry w tenisa, gier zespołowych, podchodów, rejsów żaglówką oraz dyscyplin plażowych takich jak: skimboard, siatkówka plażowa oraz podchodów, ognisk czy gier terenowych.

Na koniec obozu każdy obozowicz otrzymuje medal i koszulkę, a dla wyróżniających się osób są przyznawane sprawności obozowe i nagrody.

Kadra

Animatorzy i instruktorzy Let’s Go to znak, który nas wyróżnia i sprawia, że na naszych wyjazdach panuje tak niesamowita atmosfera. Zajęcia sportowe prowadzone są przez wykwalifikowaną i wesoła kadrę, z odpowiednim podejściem do dzieci i wieloletnią praktyką! Instruktorzy to osoby z doświadczeniem pedagogicznym, na co dzień pracują z dziećmi prowadząc zajęcia dydaktyczne w szkołach, przedszkolach i klubach sportowych. Kwalifikacje każdego z instruktorów potwierdzają stosowne dokumenty państwowe oraz praktyka zdobyta podczas wykonywania zawodu. Trzon kadry stanowią osoby zaufane i sprawdzone na obozach Let’s Go, organizowanych już od 12 lat. To dzięki ich zaangażowaniu nasze wyjazdy charakteryzują się wyjątkową atmosferą

Bezpieczeństwo

Na naszych obozach priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników. Każdy z instruktorów ukończył kurs udzielania pierwszej pomocy, korzystamy z bezpiecznego sprzętu podczas zajęć, każdy instruktor ma przy sobie apteczkę wyposażoną w niezbędne środki ratunkowe. Nie podejmujemy ryzyka w czasie zajęć i staramy się przewidywać zagrożenia.

Cena obozu zawiera:

 • transport autokarem z Warszawy
 • zakwaterowanie (7 noclegów sobota-sobota)
 • pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • wodę do picia (prosimy jedynie o zabranie bidonu)
 • sprzęt sportowo-rekreacyjny niezbędny do zajęć
 • program sportowy (opisany powyżej)
 • całodobową opiekę wychowawców i instruktorów
 • koszulkę okolicznościową, medal i inne niespodzianki-
 • animacje i zajęcia dodatkowe
 • fotorelację z obozu
 • ubezpieczenie NNW

Rezerwacje i informacje:

Małgorzata Łapińska
tel.  22 649 05 02, 605 555 720
e-mail: turystyka@letsgo.com.pl

Dodatkowe informacje

rodzaj wyjazdu

dla kogo

, ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Obóz taneczno-sportowy 2022 (8+)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *