Zadzwoń: +48 605 555 720

obóz przygodowy (survivalowy)

Obóz przygodowy (survivalowy) 2022 (8+)

Możesz skorzystać z następujących zniżek:
- dla rodzeństwa: 50zł/os.
- na drugi i kolejny obóz w sezonie 50zł
- grupowa 4-6 osób: 50zł/os.
- grupowa 7-10 osób: 100zł/os.
- grupowa >10 osób: 150zł/os.
Jeśli któraś ze zniżek jest dla Ciebie – napisz do nas
1,990.00

Twoje dziecko kocha zagadki, gry terenowe i elementy survivalu? Na tym obozie poczuje się jak prawdziwy tropiciel!

W programie obozu m.in.:

 • podstawy survivalu (m.in. nauka budowania szałasu, filtrowanie wody)
 • zagadki i gry terenowe,
 • noce survivalowe,
 • windsurfing i żeglarstwo.

*zniżki nie łączą się

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Lokalizacja obozu:

Januszkowo Sport Resort w Januszkowie sprawdź>>>

Dla kogo?

Zapraszamy dzieci od 8 lat. Nasz obóz dedykowany jest tym, których fascynuje przyroda, survival i nie straszne im odgłosy lasu i nocne wyprawy. Będzie dużo zabaw w terenie, budowanie szałasu, przeprawa wodna na tratwie, filtrowanie wody, budowa pieców i wiele innych elementów pozwalających przetrwać samodzielnie w terenie. Nie zabraknie gier terenowych i zagadek do rozwiązania. W programie również dla chętnych 2-3 noce survivalowe (w zależności od pogody), podczas których uczestnicy będą nocować na stworzonym przez siebie obozowisku pod namiotami w lesie.

Program

Survival to sztuka przetrwania. Dlatego program tego obozu zakłada kilka aktywności, skierowanych na gromadzenie wiedzy i umiejętności związanych z przetrwaniem w lesie. Oczywiście w formie zabawy.

Nasze obozowisko usytuowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i wody co wykorzystujemy w programie. Twoje dziecko nauczy się m.in.: jak poradzić sobie w lesie, jak rozpalić ognisko, zbudować szałas czy przefiltrować wodę. Po tygodniu dzieci będą umiały poznawać kierunki świata nawet bez kompasu oraz odmierzać metry w terenie bez miarki. Czeka ich wiele przygód i zagadek do rozwiązania. Każdy dzień przyniesie coś nowego i po każdym dniu będą zasypiać umiejąc coś nowego i planując kolejne wyzwanie. Przewidujemy również grę nocną i noce survivalowe.

Obóz survivalowo-przygodowy to nie tylko zabawy w lesie! Czeka was wiele zabaw w wodzie, zajęcia windsurfingu, żeglarstwa, tenisa czy wyprawy rowerowe po skarb! Wieczorami będziemy rozpalać ogniska (oczywiście bez zapałek!), piec podpłomyki i pić herbatkę z mięty! Spytajcie tych, którzy tu byli.

Oprócz niezapomnianych przygód nie mniej ważne jest współdziałanie w grupie oraz przekazywanie pozytywnych wzorów zachowań i wartości, które propagujemy na wyjazdach sportowych Let’s Go! W programie wiele ciekawych gier i zabaw drużynowych.

Na koniec obozu każdy obozowicz otrzymuje medal i koszulkę, a dla wyróżniających się osób są przyznawane sprawności obozowe i nagrody. Do wytropienia… zobaczenia oczywiście 😉

Kadra

Animatorzy i instruktorzy Let’s Go to znak, który nas wyróżnia i sprawia, że na naszych wyjazdach panuje tak niesamowita atmosfera. Zajęcia sportowe prowadzone są przez wykwalifikowaną i wesoła kadrę, z odpowiednim podejściem do dzieci i wieloletnią praktyką! Instruktorzy to osoby z doświadczeniem pedagogicznym, na co dzień pracują z dziećmi prowadząc zajęcia dydaktyczne w szkołach, przedszkolach i klubach sportowych. Kwalifikacje każdego z instruktorów potwierdzają stosowne dokumenty państwowe oraz praktyka zdobyta podczas wykonywania zawodu. Trzon kadry stanowią osoby zaufane i sprawdzone na obozach Let’s Go, organizowanych już od 12 lat. To dzięki ich zaangażowaniu nasze wyjazdy charakteryzują się wyjątkową atmosferą

Bezpieczeństwo

Na naszych obozach priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników. Każdy z instruktorów ukończył kurs udzielania pierwszej pomocy, ma przy sobie apteczkę wyposażoną w niezbędne środki ratunkowe. Korzystamy z bezpiecznego sprzętu podczas zajęć. Nie podejmujemy ryzyka w czasie zajęć i staramy się przewidywać zagrożenia.

Cena obozu zawiera:

 • zakwaterowanie (7 noclegów sobota-sobota)
 • transport autokarem z Warszawy
 • pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • wodę do picia (prosimy jedynie o zabranie bidonu)
 • sprzęt sportowo-rekreacyjny niezbędny do zajęć
 • program sportowy (opisany powyżej)
 • całodobową opiekę wychowawców i instruktorów
 • koszulkę okolicznościową, medal i inne niespodzianki
 • animacje i zajęcia dodatkowe
 • fotorelację z obozu
 • ubezpieczenie NNW

Rezerwacje i informacje:

Małgorzata Łapińska
tel.  22 649 05 02, 605 555 720
e-mail: turystyka@letsgo.com.pl

Dodatkowe informacje

rodzaj wyjazdu

, , ,

dla kogo

, , ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Obóz przygodowy (survivalowy) 2022 (8+)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *