Zadzwoń: +48 605 555 720

Obóz sportowy

Obóz sportowy 2022 (9+)

Możesz skorzystać z następujących zniżek:
- dla rodzeństwa: 50zł/os.
- na drugi i kolejny obóz w sezonie 50zł
- grupowa 4-6 osób: 50zł/os.
- grupowa 7-10 osób: 100zł/os.
- grupowa >10 osób: 150zł/os.
Jeśli któraś ze zniżek jest dla Ciebie – napisz do nas
1,990.003,490.00

Twoje dziecko jest aktywne i lubi wiele dyscyplin sportowych ? Ten obóz będzie dla niego wymarzonym wyjazdem!

W programie obozu mix dyscyplin sportowych, m.in.:

 • windsurfing
 • żeglarstwo
 • wycieczki rowerowe i podchody
 • kajaki BB (nowoczesne, bezburtowe)
 • tenis, skimboard i wiele innych atrakcji

*zniżki nie łączą się

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Lokalizacja obozu:

Januszkowo Sport Resort w Januszkowie sprawdź>>>

Dla kogo?

Zapraszamy dzieci powyżej 9 lat. Ten obóz polecamy wszystkim miłośnikom aktywności ruchowej, którzy nie mają jeszcze sprecyzowanych zainteresowań sportowych. Wyjazd ten to gwarancja prawdziwej sportowej przygody i szansa na poznanie wielu dyscyplin! Polecamy go także tym dzieciom, które jadą na obóz Let’s Go po raz pierwszy.

Program

Obóz ten to mix dyscyplin sportowych. Każdego dnia dzieci poznają inną dyscyplinę. Dzięki nowoczesnemu i bezpiecznemu sprzętowi sportowemu, obozowicze mogą uczestniczyć w zajęciach m.in.: żeglarstwa (na optymistkach – jednoosobowych łódkach), windsurfingu oraz na kajakach bezburtowych BB. Wyporne deski i dopasowane, małe żagle pozwalają dzieciom robić duże postępy w nauce windsurfingu. Nie zabraknie także zabaw na wodnej trampolinie Let’s Go oraz na torze do skimboardu.

Na Twoje dziecko czeka wiele gier i zabaw terenowych, takich jak podchody czy zajęcia z survivalu. Teren wokół ośrodka pozwala na ciekawe wycieczki rowerowe.

Oprócz niezapomnianych przygód sportowych nie mniej ważne jest współdziałanie w grupie oraz przekazywanie pozytywnych wzorów zachowań i wartości, które propagujemy na wyjazdach sportowych Let’s Go! W programie wiele ciekawych gier i zabaw drużynowych.
Grupy obozowe, w których dzieci uczestniczą w zajęciach liczą od 6 do 10 osób w zależności od dyscypliny sportu, np. podczas zajęć windsurfingu, ze względu na bezpieczeństwo, grupy liczą po max 6-osób.
Na koniec obozu każdy obozowicz otrzymuje medal i koszulkę, a dla wyróżniających się osób są przyznawane sprawności obozowe i nagrody. Pod koniec obozu organizujemy zawody/pokazy/sprawdziany dla chętnych uczestników. Jeśli ktoś nie lubi rywalizować uczestniczy w normalnych zajęciach lub może kibicować koleżankom i kolegom.

Kadra

Animatorzy i instruktorzy Let’s Go to znak, który nas wyróżnia i sprawia, że na naszych wyjazdach panuje tak niesamowita atmosfera. Zajęcia sportowe prowadzone są przez wykwalifikowaną i wesoła kadrę, z odpowiednim podejściem do dzieci i wieloletnią praktyką! Instruktorzy to osoby z doświadczeniem pedagogicznym, na co dzień pracują z dziećmi prowadząc zajęcia dydaktyczne w szkołach, przedszkolach i klubach sportowych. Kwalifikacje każdego z instruktorów potwierdzają stosowne dokumenty państwowe oraz praktyka zdobyta podczas wykonywania zawodu. Trzon kadry stanowią osoby zaufane i sprawdzone na obozach Let’s Go, organizowanych już od 12 lat. To dzięki ich zaangażowaniu nasze wyjazdy charakteryzują się wyjątkową atmosferą

Bezpieczeństwo

Na naszych obozach priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników. Każdy z instruktorów ukończył kurs udzielania pierwszej pomocy, ma przy sobie apteczkę wyposażoną w niezbędne środki ratunkowe. Korzystamy z bezpiecznego sprzętu podczas zajęć. Nie podejmujemy ryzyka w czasie zajęć i staramy się przewidywać zagrożenia.

Cena obozu zawiera:

 • transport autokarem z Warszawy
 • zakwaterowanie (7 lub 14 noclegów sobota-sobota)
 • pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • wodę do picia (prosimy jedynie o zabranie bidonu)
 • sprzęt sportowo-rekreacyjny niezbędny do zajęć
 • program sportowy (opisany powyżej)
 • całodobową opiekę wychowawców i instruktorów
 • koszulkę okolicznościową, medal i inne niespodzianki
 • animacje i zajęcia dodatkowe
 • fotorelację z obozu
 • ubezpieczenie NNW

Rezerwacje i informacje:

Małgorzata Łapińska
tel.  22 649 05 02, 605 555 720
e-mail: turystyka@letsgo.com.pl

Dodatkowe informacje

rodzaj wyjazdu

, , ,

dla kogo

, ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Obóz sportowy 2022 (9+)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *