Zadzwoń: +48 605 555 720

Obóz ogólnosportowy

Obóz ogólnosportowy 2024 (7+)

Nasze zniżki:
- dla rodzeństwa: 50zł/os.
- na drugi i kolejny obóz w sezonie: 50zł/os
- grupowa (4-6 osób): 50zł/os.
- grupowa (7-10 osób): 100zł/os.
grupowa (>10 osób): 150zł/os.
*zniżki nie łączą się
Jeśli przysługuje Ci któraś ze zniżek - napisz do nas: turystyka@letsgo.com.pl, wyślemy specjalny kod rabatowy, który obniży wartość Twojego zamówienia
2,550.00

sprawdź zniżki
Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Lokalizacja obozu:

Ośrodek wypoczynkowy w Sarnówku sprawdź>>>

 

Dla kogo?

Zapraszamy dzieci powyżej 7 lat. Ten obóz polecamy wszystkim miłośnikom aktywności ruchowej, którzy nie mają jeszcze sprecyzowanych zainteresowań sportowych. Wyjazd ten to gwarancja prawdziwej sportowej przygody i szansa na poznanie wielu dyscyplin! Polecamy go także tym dzieciom, które jadą na obóz Let’s Go po raz pierwszy.

Program obozu

Obóz ogólnosportowy to wybór idealny na pierwszy wyjazd z Let’s Go. Każdego dnia dzieci poznają inną dyscyplinę. Dzięki nowoczesnemu i bezpiecznemu sprzętowi sportowemu, obozowicze mogą uczestniczyć w zajęciach m.in.: żeglarstwa (na optymistkach – jednoosobowych łódkach), windsurfingu oraz na kajakach bezburtowych BB. Wyporne deski i dopasowane, małe żagle pozwalają dzieciom robić duże postępy w nauce windsurfingu. Nie zabraknie także zabaw na wodnej trampolinie Let’s Go oraz na torze do skimboardu. Do dyspozycji naszych uczestników zostały dokupione deski typu SUP oraz deska Mega SUP na których prowadzimy ciekawe zajęcia wodne połączone z grami wodnymi. Na Twoje dziecko czeka wiele gier i zabaw terenowych, takich jak podchody czy zajęcia z survivalu. Teren wokół ośrodka pozwala na ciekawe wycieczki rowerowe. Oprócz niezapomnianych przygód sportowych nie mniej ważne jest współdziałanie w grupie oraz przekazywanie pozytywnych wzorów zachowań i wartości, które propagujemy na wyjazdach sportowych Let’s Go! W programie wiele ciekawych gier i zabaw drużynowych. Na koniec obozu każdy obozowicz otrzymuje medal i koszulkę, a dla wyróżniających się osób są przyznawane nagrody.

Kadra

Animatorzy i instruktorzy Let’s Go to znak, który nas wyróżnia i sprawia, że na naszych wyjazdach panuje tak niesamowita atmosfera. Zajęcia sportowe prowadzone są przez wykwalifikowaną i wesoła kadrę, z odpowiednim podejściem do dzieci i wieloletnią praktyką!

 

Instruktorzy to osoby z doświadczeniem pedagogicznym, na co dzień pracujące z dziećmi, prowadzące zajęcia dydaktyczne w szkołach, przedszkolach i klubach sportowych. Kwalifikacje każdego z instruktorów potwierdzają stosowne dokumenty państwowe oraz praktyka zdobyta podczas wykonywania zawodu. Trzon kadry stanowią osoby zaufane i sprawdzone na obozach Let’s Go, organizowanych już od 12 lat. To dzięki ich zaangażowaniu nasze wyjazdy charakteryzują się wyjątkową atmosferą.

Bezpieczeństwo

Na naszych obozach priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników. Każdy z instruktorów ukończył kurs udzielania pierwszej pomocy, ma przy sobie apteczkę wyposażoną w niezbędne środki ratunkowe. Korzystamy z bezpiecznego sprzętu podczas zajęć. Nie podejmujemy ryzyka w czasie zajęć i staramy się przewidywać zagrożenia.

Cena obozu zawiera:

 • transport autokarem w obie strony (Warszawa-Sarnówek-Warszawa)
 • zakwaterowanie (7 noclegów sobota-sobota)
 • pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • wodę do picia (prosimy jedynie o zabranie bidonu)
 • sprzęt sportowo-rekreacyjny niezbędny do zajęć
 • program sportowy (opisany  w zakładce „Program obozu”)
 • całodobową opiekę wychowawców i instruktorów
 • koszulkę okolicznościową, medal i inne niespodzianki
 • animacje i zajęcia dodatkowe
 • fotorelację z obozu
 • ubezpieczenie NNW

Płatności

 1. zaliczka (do wyboru przelew bankowy, BLIK lub dotpay) – 1000 zł – płatność do 3 dni roboczych od rezerwacji
 2. dopłata do pełnej kwoty (przelew bankowy) – maksymalnie 30 dni przed obozem.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ubezpieczeniem się od kosztów rezygnacji należy w ciągu 10 dni od rezerwacji (zapłaty zaliczki) skontaktować się z ubezpieczycielem: Mateuszem Majdą // 506-118-454// kontakt@tuubezpiecz.pl  Przedstawi on Państwu dostępne oferty i ceny takiej składki.

W razie dodatkowych pytań: 

Napisz lub zadzwoń! tel. 605 555 720 e-mail: turystyka.letsgo@gmail.com

Opinie

” Moi synowie od kilku lat korzystają z obozów Let’s go, zawsze wracają zadowoleni. Zajęcia są ciekawe, otoczenie bezpieczne, a kadra sprawdzona i godna zaufania. Z lekkim serce zostawiam ich pod opieką Let’s go ” ~ mama Maria ” Super wyjazd! Za rok jadę znowu!” – ten komentarz naszej córki wystarczy za recenzję 🙂 Był to jej pierwszy wyjazd z Let’s Go (ale na różne obozy jeździ już od dawna) i bardzo jej się podobało! My widząc jej „uśmiechnięte zdjęcia” też jesteśmy zadowoleni – dziękujemy a innym POLECAMY! 🙂 ” ~ mama Małgosia ” Mój syn już trzeci raz był na obozie z letsgo. Za każdym razem nie mogę wyjść z zachwytu nad tym jakie atrakcje czekają tam na uczestników. To są prawdziwe obozy sportowe, ze świetną kadrą a nie jakieś tam kolonie. Dla dzieciaków aktywnych to po prostu raj. Gratuluję i podziwiam!” ~ Mama Marta Więcej w zakładce Opinie >>>

Zdjęcia i filmy