Zadzwoń: +48 605 555 720

Obóz Junior – mój pierwszy obóz

Obóz Junior – mój pierwszy obóz 2022 (7-8)

Możesz skorzystać z następujących zniżek:
- dla rodzeństwa: 50zł/os.
- na drugi i kolejny obóz w sezonie 50zł
- grupowa 4-6 osób: 50zł/os.
- grupowa 7-10 osób: 100zł/os.
- grupowa >10 osób: 150zł/os.
Jeśli któraś ze zniżek jest dla Ciebie – napisz do nas
1,990.00

Pozwól swojemu dziecku zostać junior-bohaterem Let’s Go!
Wspólnie z nami przeżyje swoją pierwszą, samodzielną przygodę.

W programie obozu m.in.:

 • mix dyscyplin sportowych
 • dodatkowa opieka nad najmłodszymi
 • odznaka junior-bohatera

*zniżki nie łączą się

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Lokalizacja obozu:

Januszkowo Sport Resort w Januszkowie sprawdź>>>

Dla kogo?

Zapraszamy dzieci w wieku 7-8 lat, które są gotowe na swój pierwszy, samodzielny wyjazd na obóz.

Zastanawiasz się czy to już dobry czas na zapisanie dziecka na pierwszy obóz?

Przeczytaj nasz poradnik ▼

Program

Na obozie JUNIOR dzięki zabawom, zagadkom i zadaniom dzieci poznają wiele dyscyplin sportowych.

„Przez zabawę do sportu” to hasło, które nam przyświeca. Program obozu został opracowany specjalnie do wieku najmłodszych dzieci. Grupa Junior poza wychowawcą i instruktorami Let’s Go może liczyć na dodatkową opiekę animatorek. Dzięki nim Twoje dziecko będzie m.in: usypiało przy czytaniu książek, miało co rano zrobioną wyjątkową fryzurkę, będzie nasmarowane kremem UV lub repelentem i nie wyjdzie w piżamie na apel poranny 😉

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, obozowicze mogą uczestniczyć bezpiecznie w zajęciach nad jeziorem. Specjalne, wyporne deski i małe żagle pozwolą Twojemu dziecku zrobić pierwsze postępy w nauce windsurfingu.

Małe łódeczki typu Optymist pozwolą mu spróbować swoich sił w żeglarskiej przygodzie. Twoja pociecha może także stać się amatorem tenisa lub rowerowych wycieczek. Dla tych, co lubią wspinać się, czekają zajęcia z akrobatyki. Jeśli Twoje dziecko ma duszę poszukiwacza leśnych przygód z pewnością polubi nasze obozowe podchody oraz zajęcia z survivalu.

Obóz junior to także nauka samodzielności Twojego dziecka. Nauczymy je m.in.: dbania o czystość wspólnego pokoju (ulubiony przez dzieci konkurs Komisji Czystości), ubierania się stosownie do pogody i adekwatnie do rodzaju zajęć sportowych, radzenia sobie podczas zajęć sportowych. Nie mniej ważne jest współdziałanie w grupie oraz przekazywanie pozytywnych wzorów zachowań i wartości, które propagujemy na wyjazdach sportowych Let’s Go!

Grupy obozowe, w których dzieci uczestniczą w zajęciach liczą od 6 do 10 osób w zależności od dyscypliny sportu, np. podczas zajęć windsurfingu, ze względu na bezpieczeństwo, grupy liczą po max 6-osób.

Na koniec obozu każdy obozowicz otrzymuje medal i koszulkę, a dla wyróżniających się osób są przyznawane sprawności obozowe i nagrody. Pod koniec obozu organizujemy zawody/pokazy/sprawdziany dla chętnych uczestników. Jeśli ktoś nie lubi rywalizować uczestniczy w normalnych zajęciach lub może kibicować koleżankom i kolegom.

Kadra

Animatorzy i instruktorzy Let’s Go to znak, który nas wyróżnia i sprawia, że na naszych wyjazdach panuje tak niesamowita atmosfera. Zajęcia sportowe prowadzone są przez wykwalifikowaną i wesoła kadrę, z odpowiednim podejściem do dzieci i wieloletnią praktyką! Instruktorzy to osoby z doświadczeniem pedagogicznym, na co dzień pracujące z dziećmi, prowadzące zajęcia dydaktyczne w szkołach, przedszkolach i klubach sportowych. Kwalifikacje każdego z instruktorów potwierdzają stosowne dokumenty państwowe oraz praktyka zdobyta podczas wykonywania zawodu. Trzon kadry stanowią osoby zaufane i sprawdzone na obozach Let’s Go, organizowanych już od 12 lat. To dzięki ich zaangażowaniu nasze wyjazdy charakteryzują się wyjątkową atmosferą.

Bezpieczeństwo

Na naszych obozach priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników. Każdy z instruktorów ukończył kurs udzielania pierwszej pomocy, ma przy sobie apteczkę wyposażoną w niezbędne środki ratunkowe. Korzystamy z bezpiecznego sprzętu podczas zajęć. Nie podejmujemy ryzyka w czasie zajęć i staramy się przewidywać zagrożenia.

Cena obozu zawiera:

 • transport autokarem z Warszawy
 • zakwaterowanie (7 noclegów sobota-sobota)
 • pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • wodę do picia (prosimy jedynie o zabranie bidonu)
 • sprzęt sportowo-rekreacyjny niezbędny do zajęć
 • program sportowy (opisany powyżej)
 • całodobową opiekę wychowawców, instruktorów i animatorek
 • koszulkę okolicznościową, medal i inne niespodzianki
 • animacje i zajęcia dodatkowe
 • fotorelację z obozu
 • ubezpieczenie NNW

Rezerwacje i informacje:

Małgorzata Łapińska
tel.  22 649 05 02, 605 555 720
e-mail: turystyka@letsgo.com.pl

 

Dodatkowe informacje

rodzaj wyjazdu

dla kogo

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Obóz Junior – mój pierwszy obóz 2022 (7-8)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *