Zadzwoń: +48 605 555 720

Bike Camp | Czarna Góra 2022 | Dawaj w Góry!

Bike Camp (8+) 2022 | Czarna Góra

Rezerwacje mailowe i telefoniczne:
tel.  605 555 720
e-mail: turystyka@letsgo.com.pl

Cena od 2150 PLN (tygodniowy obóz z rezerwacją first minute)

To już nasz 6 sezon grawitacyjnych obozów rowerowych, a 3 w Czarnej Górze. Znaleźliśmy tu optymalne miejsce do naszego programu szkoleń i świetną bazę noclegową! Jest wypożyczalnia, wyciągi i super klimat jednej z najatrakcyjniejszych rowerowych miejscówek w Polsce! Oszalejecie na punkcie rowerów grawitacyjnych!

W programie:

 • ok. 5h dziennie! profesjonalnego szkolenia rowerowego na różnych poziomach zaawansowania,
 • doskonalenie techniki zjazdów na trasach Bike Parku Czarna Góra
 • dodatkowe warsztaty o tematyce serwisowej, bezpieczeństwa i przygotowania kondycyjnego,
 • codzienny stretching,
 • zajęcia i atrakcje dodatkowe,
 • „video challange” czyli dzień z kamerkami sportowymi,
 • zawody rowerowe: zjazd po trasie „Top gun”, bunny hop, manual, gladiatorzy
 • koszulka, bidon, wlepki, gadżety i nagrody z wyjazdu!

* zniżki nie łączą się

Kategoria:

Opis

UWAGA PROMKI 🙂

 1. 3 (trzy) pierwsze osoby, które zarezerwują obóz otrzymają 6 dniowy karnet do bike parku GRATIS! (dotyczy każdego z 3 turnusów, w sumie 9 karnetów wartych ok. 300 pln do rozdania)
 2. Promocja FIRST MINUTE -100 PLN/tydzień i 160 PLN/2 tygodnie, trwa do 22.02.2022 r.
 3. Zniżka dla rodzeństwa -50PLN/os.
 4. Zniżka dla grupy 4-6 osób -50PLN/os. |  powyżej 7 osób -100PLN

Zniżki NIE łączą się. 

Warunkiem otrzymania darmowego karnetu lub zniżki jest przesłanie maila zgłoszeniowego na adres turystyka@letsgo.com.pl z danymi uczestnika, oraz opłacenie pełnej kwoty zaliczki w wys. 600 PLN/tydz. do trzech dni po otrzymaniu umowy. Kwota rabatu zostanie odjęta od pozostałej kwoty dopłaty za obóz. Zniżki nie łączą się.

Poglądowa dostępność miejsc na turnusach ↓

I turnus | od 25 czerwca
II turnus | od 02 lipca | zostało mało miejsc, nie zwlekaj z rezerwacją
III turnus | od 09 lipca

Termin i lokalizacja

Czarna Góra Bike Park | Sienna – Sudety
turnusy 7 dniowe: 25.06-02.07.2022  |  02.07-09.07.2022  |  09-16.07.2022
Istnieje opcja zapisania na 14 dni (od 25.06 lub od 02.07)

To już nasz 6 sezon grawitacyjnych obozów rowerowych, a 3 w Czarnej Górze. Znaleźliśmy tu optymalne miejsce do naszego programu szkoleń i świetną bazę noclegową!

Czarna Góra to ważne miejsce na mapie polskiego kolarstwa grawitacyjnego! W 2019 powstały tu nowe trasy, skill park, dirtowe linie dla początkujących i zaawansowanych, a co roku dodawane są nowe trasy zjazdowe. Jest wypożyczalnia, wyciągi i super klimat jednej z najatrakcyjniejszych rowerowych miejscówek w Polsce! W pobliżu znajdują się ścieżki Singletrack Glacensis o łącznej długości ponad 130 km! W skrócie, rowerowy raj dla miłośników MTB, w tym: trail, enduro, DH i dirt.

Filmowy skrót z naszych obozów. Super czas, napotkane ważne postaci polskiej sceny DH i Freeride, niezapomniane wspomnienia!

rowerowycom

Dla kogo?

Zapraszamy dzieci i młodzieży powyżej 8 roku życia. Aby wziąć udział w naszym obozie musisz już umieć jeździć na rowerze z dwoma kołami 😉

…a tak poważnie to jest to wyjazd dla wszystkich, którzy kochają rowery górskie, chcą nauczyć się lub doskonalić technikę jazdy, poznać szczegóły techniki jazdy w trudnym terenie, nauczyć się lub doskonalić skoki i kręcić tricki i podziwiać piękne krajobrazy z perspektywy siodełka. Uczestnicy muszą posiadać własny lub wypożyczony sprzęt rowerowy z geometrią zjazdową (trail/enduro/DH). Wymagamy podstaw w jeździe w terenie oraz kasku typu full face i kompletu ochraniaczy (info w dalszej części oferty).

Obóz zaplanowany jest dla grupy max. 40 osób, w podziale na podgrupy, żeby zoptymalizować szkolenie. Jeśli rowery to Twoja pasja – to wybrałeś najlepszy obóz!

Program

Nasz obóz to coś więcej niż zwykłe wycieczki w terenie! Zaplanowany jest dla max 40 osób, w podziale na podgrupy od początkujących po fanów DH. Zajęcia rowerowe prowadzą doświadczeni instruktorzy z wielką pasją, a czasem sukcesami na polskiej arenie DH, 4X czy BMX racing; a program urozmaicamy grami zespołowymi i terenowymi oraz licznymi atrakcjami.

Jak już wiecie miejscem naszych zjazdów i szkolenia będzie Bike Park Czarna Góra w Sudetach. Obecnie prawdopodobnie najfajniejsze miejsce na mapie polskiego kolarstwa grawitacyjnego! Przepiękne zróżnicowane trasy, zjeżdżające do samej stacji wyciągu krzesełkowego; skill park z sekcją dirtowych hopek i band u podnóża góry i bliskość kilkuset kilometrowej sieci tras typu „Singletrack Glacensis„! Piękna sprawa.

Dzięki doskonałej lokalizacji jesteśmy w stanie zaproponować Wam szkolenia na 3 poziomach zaawansowania (nazwy są naszym pomysłem odzwierciedlającym charakter zajęć) w grupach 6-10 osobowych:

 1. „Rookie” początkujący. To grupa dla miłośników 2 kółek, którzy zaczynają swoją przygodę z „grawitacją”. Poświęcimy sporo czasu na ćwiczenia właściwej pozycja i jej korygowanie, poprawne użycie hamulców, skręty, jazda po bandach, pompowanie, pokonywanie nierówności terenu, adaptacja do różnych form terenu i rodzaju podłoża, skoki z uskoków i małych skoczni.
 2. „Enduro”średnio-zaawansowani. W tej grupie będą osoby, które miały już styczność z rowerem zjazdowym, znają podstawy i chcą się doskonalić i dużo jeździć. Poprawimy wyżej wymienione elementy z gr. „Rookie” i dodatkowo będziemy więcej jeździć po trasach Bike Parku Czarna Góra. Dodatkowo przewidujemy też doskonalenie skoków w skill parku.
 3. „Freeride” zaawansowani. Jeśli czujesz się komfortowo z rowerem w górskim terenie lub przesiadujesz godzinami na pumptracku lub dirtowych hopkach to zdecydowanie grupa dla Ciebie. W porównaniu z poprzednimi grupami, więcej czasu poświęcimy na elementy freeride’owe, analizę skoków i „wyciśnięcie” wszystkiego co najlepsze z Twojego roweru i miejscówki! „Tricki”, które nie powinny Ci być obce to: wheelie, manual, bunny hop, skoki na hopkach typu stolik i innych.
 4. „DH” – zaawansowani. To grupa dla osób, które lubią szybkie, techniczne zjazdy w naturalnym terenie i posiadają odpowiedni sprzęt rowerowy, który zniesie trudy zjazdów po kamieniach i korzeniach 🙂 Nie musisz mieć wielkiego doświadczenia, ważna jest determinacja i chęć doskonalenia. Powinieneś też wiedzieć co nieco o serwisowaniu swojego sprzętu i potrafić o niego zadbać.
 5. „MTB Trail” To grupa dla każdego miłośnika rowerów MTB, który kocha podróżować rowerem, odwiedzać piękne miejsca i nie boją trochę się zmęczyć! Każdego dnia zabierzemy Was na inną pętlę z sieci Singletrack Glacensis (zobacz trasy >>>). Pokażemy najpiękniejsze miejsca w okolicy i poćwiczymy technikę jazdy na szlakach. Często nasze wycieczki będą całodniowe z obiadem na szlaku! W tej grupie wymagamy dobrej kondycji fizycznej gdyż podjazdy to spory wysiłek, a wyciągi to rzadkość na trasie.

*Zapisując się do grupy MTB Trail, możesz posiadać klasyczny rower mtb, tylko z przednim amortyzatorem i przerzutkami. NIE wymagamy też ochraniaczy rowerowych na łokcie i kasku typu full face.

W procesie szkolenia, poza elementami technicznymi podzielimy się z Wami naszą wiedzą na temat serwisowania i dbania o sprzęt rowerowy oraz sposobów pracy nad kondycją fizyczną. Program obozu zakłada ok. 5h szkolenia na rowerze dziennie w 2 blokach zajęciowych podzielonych przerwą obiadową. Pierwszego dnia szkolenia uczestnicy zostaną podzieleni na grupy wg stopnia zaawansowania, na podstawie testu sprawności i rozmowy. Zagwarantuje to szybsze postępy!
Dodatkowo będziemy dbali o regenerację sił i wszechstronny rozwój (stretching, basen).

Otrzymacie sporą porcję zdjęć i filmów na pamiątkę z wyjazdu. Będzie bardzo aktywnie i z adrenaliną.

W tym roku zorganizujemy też dzień pod hasłem „movie challange” w którym pobawimy się kamerkami sportowymi. Wasze teamy będą nagrywać akcję, a wieczorem montować filmy, które zmierzą się w wieczornym mini festiwalu z nagrodami!

Kadra

Tucamp to od 2022 r. formalny organizator naszego wyjazdu. Za nazwą kryją się Marcin Prządka i Szymon Brzeziński, którzy od kilkunastu lat współtworzą obozy sportowe. Ich duże doświadczenie i zaufana kadra to gwarancja dobrej organizacji i ciekawych pomysłów. Bike Camp to projekt rozwijany od 2018 roku. W tym czasie odwiedziliśmy Kluszkowce, Zawoję i Czarną Górę oraz zdobyliśmy doświadczenie w organizacji tego typu obozów. Mamy również sprawdzoną kadrę, która jest naszą siłą i najlepszą wizytówką.

Tworzymy sportową rodzinę. Na naszych wyjazdach poznacie fajnych rówieśników oraz instruktorów, wychowawców i trenerów. To znak, który nas wyróżnia i sprawia, że na naszych wyjazdach panuje tak niesamowita atmosfera. Obóz poprowadzą osoby, które są od lat wkręcone w tematykę rowerów i gór, mają pasję do tego sportu i chcą Wam ją przekazać w świetny sposób, w pięknym miejscu. To dzięki nim nasz obóz MTB z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Poznajcie sylwetki naszych instruktorów, którzy poprowadzą zajęcia*.

* Informację o naszej kadrze będziemy uzupełniać. Mogą wystąpić pewne zmiany, o których poinformujemy.

Paweł:

Zawodnik z ponad 10-letnim doświadczeniem na dwóch kółkach. Medalista mistrzostw Polski i Europy na żużlu w kategoriach 85cc i 250cc, a także zwycięzca  Mistrzostw Polski w kolarstwie zjazdowym. Od kilku lat, również instruktor narciarski. Poza sportem gra na wielu instrumentach takich jak gitara, perkusja i pianino.

Hubert o sobie:

Od 2006 roku jeżdżę na rowerze „na poważnie”. Inwestowałem w moją pasję każdy czas i pieniądz. Później pracowałem w branży rowerowej jako serwisant i sprzedawca. Zajmowałem się budową tras, organizowaniem zawodów. Na dzień dzisiejszy nic się nie zmieniło, dalej życie kręci się wokół rowerów i wyjazdów. Póki będę mógł wsiąść na rower, to raczej się to nie zmieni!

Marcin Prządka (kierownik obozu MTB)

Od zawsze miłośnik dwóch kółek i turystyki rowerowej, a od niedawna zakochany w rowerach enduro. Z Let’s Go współpracuje od pierwszego sezonu, już kilkanaście lat. Jako kierownik jest gwarancją profesjonalnej organizacji, super atmosfery wśród kadry i uczestników i doboru najfajniejszych instruktorów 🙂

Zakwaterowanie i wyżywienie

Zaprzyjaźniony pensjonat „Złote Góry” w Siennej to świetne miejsce do organizacji naszego obozu. Położony jest u stóp Czarnej Góry, zaledwie kilkaset metrów od bike parku, oferuje duże i świeżo wyremontowane pokoje, basen, saunę i dodatkowe atrakcje.

Dużą zaletą jest zamykany pokój na rowery, sala do ćwiczeń, barek z salą TV i stolikami oraz wiata ogniskowa.

Wyżywienie to 3 posiłki dziennie + przekąska (owoc, baton, ciastko) i woda do picia w czasie zajęć. Tuż obok pensjonatu znajduje się klimatyczna chata/restauracja z pyszną pizzą z pieca, więc będziemy mogli podjadać w pięknych okolicznościach przyrody!

Bezpieczeństwo

Na naszych obozach bezpieczeństwo uczestników jest priorytetem. Nie podejmujemy zbędnego ryzyka w czasie zajęć i staramy się przewidywać zagrożenia.

Do nauki kolejnych elementów przechodzimy stopniowo, upewniając się, że nie będą zbyt trudne/ryzykowne dla uczestnika. Każdy z instruktorów ukończył kurs udzielania pierwszej pomocy, korzystamy z bezpiecznego sprzętu, każdy instruktor ma przy sobie apteczkę wyposażoną w niezbędne środki ratunkowe.

Zapisując dziecko na obóz należy mieć świadomość, że kolarstwo „grawitacyjne” samo w sobie jest sportem trochę bardziej ryzykownym, ale naszym zadaniem jest również uświadomić to ryzyko uczestnikom i zminimalizować je by mogli bez przeszkód rozwijać swoją pasję!

By poprawić bezpieczeństwo i ułatwić progres uczestnikom wymagamy pewnego sprzętu rowerowego, ochraniaczy i kasku full face.

Co zabrać na obóz (Rookie, Enduro, Freeride, DH):

 • * rower enduro/trail lub downhill (można go też wypożyczyć)
 • * kask rowerowy full face
 • * ochraniacze na kolana i łokcie
 • * rękawiczki z długimi palcami
 • * buty na rower (z twardą podeszwą)
 • zalecamy buzer
 • zbroja rowerowa (opcjonalnie)
 • odzież rowerowa
 • okulary lub gogle
 • bielizna termiczna
 • mały plecak (może być z bukłakiem)
 • odzież sportową
 • dętkę do swojego koła x2
 • zalecamy dokupienie zapasowego haka przerzutki do swojej ramy
 • szczegółową listę podamy uczestnikom w mailu

* wyposażenie obowiązkowe

Co zabrać na obóz (grupa MTB Trail):

 • kask rowerowy (nie musi być full face)
 • rower górski XC/trail (można go też wypożyczyć)
 • ochraniacze kolan
 • odzież rowerowa
 • rękawiczki z długimi palcami
 • okulary przeciwsłoneczne
 • bielizna termiczna
 • mały plecak (może być z bukłakiem)
 • bidon
 • buty na rower (z twardą podeszwą)
 • odzież sportową
 • dętkę do swojego koła x2
 • szczegółową listę podamy uczestnikom w mailu

Zadbaj o serwis i właściwe przygotowanie swojego roweru przed obozem!

Jeśli pojawią się pytania, chętnie pomożemy.

Cena podstawowa zawiera:

 • zakwaterowanie w standardzie hotelowym!
 • pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie + przekąska)
 • wodę do picia w czasie zajęć
 • szkolenie rowerowe ok. 5h dziennie przez 6 dni
 • całodobową opiekę wychowawczą i instruktorską
 • ubezpieczenie NNW obejmująca kolarstwo grawitacyjne
 • koszulkę okolicznościową z obozu jako prezent
 • bidon jako prezent
 • animacje i zajęcia dodatkowe
 • pamiątkowe gadżety
 • sprzęt do nagrań i nagrody na „movie challange”
 • udział w zawodach i konkursach
 • foto i video relację z obozu
 • zgłoszenie obozu do kuratorium oświaty

Cena podstawowa nie zawiera:

 • transportu (opcjonalnie z Warszawy, Łodzi lub Wrocławia)
 • karnetu rowerowego do bike parku*
 • uczestnicy muszą posiadać własny lub wypożyczyć rower** i ochraniacze

* Cena zależy od stopnia wykorzystania wyciągów, a ten od poziomu zaawansowania. Maksymalny koszt to ok. 300 pln/ 6 dni. Grupy początkujące potrzebują zwykle 150-200 pln. Płatne na miejscu.

*wymagany rower z geometrią zjazdową (przydatne informacje: link, link)

Istnieje możliwość wypożyczenia roweru enduro/trail i ochraniaczy na miejscu – koszt od 150 pln/dzień (do potwierdzenia). Informacje u kierownika obozu.

Warunki uczestnictwa w obozie

Regulamin obozu rowerowego

Szczegóły wyjazdu:

Marcin Prządka 
Kierownik obozu
tel. 606 487 525
e-mail: marcin.p@letsgo.com.pl

Rezerwacje i informacje:

Małgorzata Łapińska
tel.  22 649 05 02, 605 555 720
e-mail: turystyka@letsgo.com.pl

Dodatkowe informacje

rodzaj wyjazdu

dla kogo

, ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Bike Camp (8+) 2022 | Czarna Góra”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *