Zadzwoń: +48 605 555 720

Bike Camp | Czarna Góra 2021 | Dawaj w Góry!

Bike Camp (9+) 2021 | Czarna Góra

Możesz skorzystać z następujących zniżek:
- dla rodzeństwa: 50zł/os.
- na drugi i kolejny obóz w sezonie 50zł
- grupowa 4-6 osób: 50zł/os.
- grupowa 7-10 osób: 100zł/os.
- grupowa >10 osób: 150zł/os.
Jeśli któraś ze zniżek jest dla Ciebie – napisz do nas
1,890.003,790.00

Wracamy do Czarnej Góry! Bike park, skill park, dirtowe linie dla początkujących i zaawansowanych, wypożyczalnia, wyciągi i super klimat jednej z najatrakcyjniejszych rowerowych miejscówek w Polsce! Oszalejecie na punkcie rowerów grawitacyjnych!

W programie:

 • profesjonalne szkolenie rowerowe na różnych poziomach zaawansowania,
 • doskonalenie techniki zjazdów na trasach Bike Parku Czarna Góra
 • dodatkowe warsztaty o tematyce serwisowej, bezpieczeństwa i przygotowania kondycyjnego,
 • codzienny stretching,
 • zajęcia i atrakcje dodatkowe,
 • „video challange” czyli dzień z kamerkami sportowymi,
 • gadżety i nagrody

* zniżki nie łączą się

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Termin i lokalizacja

Czarna Góra Bike Park | Sienna – Sudety
turnusy 7 dniowe: 10.07-17.07.2021  |  17.07-24.07.2021  |  14-20.08.2021
turnus 14 dniowy: 10-24.07.2021

Nasz Bike Camp w Czarnej Górze w 2020 r. to był obóz, który będziemy super wspominać. Tym chętniej wracamy tam z nową energią!

Czarna Góra ważne miejsce na mapie polskiego kolarstwa grawitacyjnego ! W 2019 powstały tu nowe trasy, skill park, dirtowe linie dla początkujących i zaawansowanych. Jest wypożyczalnia, wyciągi i super klimat jednej z najatrakcyjniejszych rowerowych miejscówek w Polsce! W pobliżu znajdują się ścieżki Singletrack Glacensis o łącznej długości ponad 130 km! W skrócie, rowerowy raj dla miłośników MTB, w tym: Dirt, Enduro, DH.

Zobacz również szkolenia rowerowe w Warszawie z naszym instruktorem Bartkiem Witkiewiczem!

Filmowy skrót z naszych obozów. Super czas, napotkane ważne postaci polskiej sceny DH i Freeride, niezapomniane wspomnienia!

rowerowycom

Dla kogo?

Zapraszamy dzieci i młodzieży powyżej 9 lat. Aby wziąć udział w naszym obozie musisz już umieć jeździć na rowerze z dwoma kołami 😉

A tak poważnie to jest to wyjazd dla wszystkich, którzy kochają rowery górskie, chcą nauczyć się lub doskonalić technikę jazdy, poznać szczegóły techniki jazdy w trudnym terenie, nauczyć się lub doskonalić skoki i kręcić tricki i podziwiać piękne krajobrazy z perspektywy siodełka.

Obóz zaplanowany jest dla grupy ok. 30 osób, w podziale na podgrupy, żeby zoptymalizować szkolenie. Jeśli to Twoja pasja – to wybrałeś najlepszy obóz! Uczestnicy muszą posiadać własny lub wypożyczony sprzęt rowerowy z geometrią zjazdową (trail/enduro/DH/dirt) kask i ochraniacze.

Program

Nasz obóz to coś więcej niż zwykłe wycieczki w terenie! Zaplanowany jest dla ok. 30 osób, w podziale na podgrupy od początkujących po fanów freeridu. Zajęcia rowerowe prowadzą doświadczeni instruktorzy z wielką pasją, a czasem sukcesami na polskiej arenie DH, 4X czy BMX racing; a program urozmaicamy grami zespołowymi i terenowymi oraz licznymi atrakcjami.

Jak już wiecie miejscem naszych zjazdów i szkolenia będzie Bike Park Czarna Góra w Sudetach. Obecnie prawdopodobnie najfajniejsze miejsce na mapie polskiego kolarstwa grawitacyjnego! Przepiękne zróżnicowane trasy, zjeżdżające do samej stacji wyciągu krzesełkowego; skill park z sekcją dirtowych hopek i band u podnóża góry i bliskość kilkuset kilometrowej sieci tras typu „Singletrack Glacensis„! Piękna sprawa.

Dzięki doskonałej lokalizacji jesteśmy w stanie zaproponować Wam szkolenia na 3 poziomach zaawansowania (nazwy są naszym pomysłem odzwierciedlającym charakter zajęć) w grupach 6-8 osobowych:

 1. „Rookie” – początkujący. To grupa dla miłośników 2 kółek, którzy zaczynają swoją przygodę z „grawitacją”. Poświęcimy sporo czasu na ćwiczenia właściwej pozycja i jej korygowanie, poprawne użycie hamulców, skręty, jazda po bandach, pompowanie, pokonywanie nierówności terenu, adaptacja do różnych form terenu i rodzaju podłoża, skoki z uskoków i małych skoczni.
 2. „Trail-Enduro” – średnio-zaawansowani. W tej grupie będą osoby, które miały już styczność z rowerem zjazdowym, znają podstawy i chcą się doskonalić i dużo jeździć. Poprawimy wyżej wymienione elementy z gr. „Rookie” i dodatkowo będziemy więcej jeździć po trasach Bike Parku Czarna Góra. Dodatkowo przewidujemy też doskonalenie skoków w skill parku.
 3. „Freeride” zaawansowani. Jeśli czujesz się komfortowo z rowerem w górskim terenie lub przesiadujesz godzinami na pumptracku lub dirtowych hopkach to zdecydowanie grupa dla Ciebie. W porównaniu z poprzednimi grupami, więcej czasu poświęcimy na elementy freeride’owe, analizę skoków i „wyciśnięcie” wszystkiego co najlepsze z Twojego roweru i miejscówki!
 4. NOWOŚĆ! MTB Trip* | w terminie 17-24 lipca i  14-21 sierpnia. To grupa dla każdego, dla miłośników rowerów MTB, którzy kochają podróżować rowerem, odwiedzać piękne miejsca i nie boją trochę się zmęczyć 🙂 Każdego dnia zabierzemy Was na inną pętlę z sieci Singletrack Glacensis (zobacz trasy >>>). Pokażemy najpiękniejsze miejsca w okolicy i poćwiczymy technikę na szlakach. Często nasze wycieczki będą całodniowe z obiadem na szlaku!

*Zapisując się do grupy MTB Trip, możesz posiadać klasyczny rower mtb, tylko z przednim amortyzatorem i przerzutkami. NIE wymagamy też ochraniaczy rowerowych i kasku typu full face.

Poza elementami technicznymi podzielimy się z Wami naszą wiedzą na temat serwisowania i dbania o sprzęt oraz sposobów pracy nad kondycją fizyczną. Program obozu zakłada ok. 5h szkolenia na rowerze dziennie w 2 blokach zajęciowych przedzielonych przerwą obiadową. Pierwszego dnia szkolenia uczestnicy zostaną podzieleni na grupy wg stopnia zaawansowania, na podstawie testu sprawności i rozmowy. Zagwarantuje to szybsze postępy!
Dodatkowo będziemy dbali o regenerację sił i wszechstronny rozwój (stretching, basen).

Otrzymacie sporą porcję zdjęć i filmów na pamiątkę z wyjazdu. Będzie bardzo aktywnie i z adrenaliną.

W tym roku zorganizujemy też dzień pod hasłem „movie challange” w którym pobawimy się kamerkami sportowymi. 3-4 osobowe teamy będą nagrywać akcję, a wieczorem montować filmy, które zmierzą się w wieczornym mini festiwalu z nagrodami! Wkrótce podamy sponsora nagród 🙂

Kadra

Instruktorzy Let’s Go to znak, który nas wyróżnia i sprawia, że na naszych wyjazdach panuje tak niesamowita atmosfera. Obóz poprowadzą osoby, które są od lat wkręcone w tematykę rowerów i gór, mają pasję do tego sportu i chcą Wam ją przekazać w świetny sposób, w pięknym miejscu. To dzięki nim nasz obóz MTB z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Poznajcie sylwetki części instruktorów, którzy poprowadzą zajęcia.

Bartek

Pasję do trzymania kierownicy rozpoczynał od przygody z motocrossem i enduro, gdzie z powodzeniem startował w Mistrzostwach Polski. Dalekie loty i moc adrenaliny doprowadziły do spróbowania sił również w Downhillu, 4x i BMX racingu, gdzie niejednokrotnie udawało mu się zamieszać w czołówce. W międzyczasie budował trasy, ścigał się, szkolił młodych adeptów i organizował lokalne zawody. Dusza freeridowa- z kumplami w lesie na trasach a-line z dużymi hopkami czuje się najlepiej. Prowadzi Let’s Go MTB Camp od pierwszej edycji!

Hubert o sobie:

Od 2006 roku jeżdżę na rowerze „na poważnie”. Inwestowałem w moją pasję każdy czas i pieniądz. Później pracowałem w branży rowerowej jako serwisant i sprzedawca. Zajmowałem się budową tras, organizowaniem zawodów. Na dzień dzisiejszy nic się nie zmieniło, dalej życie kręci się wokół rowerów i wyjazdów. Póki będę mógł wsiąść na rower, to raczej się to nie zmieni!

Paweł:

Zawodnik z ponad 10-letnim doświadczeniem na dwóch kółkach. Medalista mistrzostw Polski i Europy na żużlu w kategoriach 85cc i 250cc, a także zwycięzca  Mistrzostw Polski w kolarstwie zjazdowym. Od kilku lat, również instruktor narciarski. Poza sportem gra na wielu instrumentach takich jak gitara, perkusja i pianino.

Marcin Prządka (kierownik obozu MTB)

Od zawsze miłośnik dwóch kółek i turystyki rowerowej, a od niedawna zakochany w rowerach enduro. Z Let’s Go współpracuje od pierwszego sezonu, już kilkanaście lat. Jako kierownik jest gwarancją profesjonalnej organizacji, super atmosfery wśród kadry i uczestników i doboru najfajniejszych instruktorów 🙂

Zakwaterowanie i wyżywienie

Zaprzyjaźniony pensjonat „Złote Góry” w Siennej to świetne miejsce do organizacji naszego obozu. Położony jest u stóp Czarnej Góry, zaledwie kilkaset metrów od bike parku, oferuje duże i świeżo wyremontowane pokoje, basen, saunę i dodatkowe atrakcje.

Dużą zaletą jest zamykany pokój na rowery, sala do ćwiczeń, barek z salą TV i stolikami oraz wiata ogniskowa.

Wyżywienie to 3 posiłki dziennie + przekąska (owoc, baton, ciastko) i woda do picia w czasie zajęć. Tuż obok pensjonatu znajduje się klimatyczna chata/restauracja z pyszną pizzą z pieca, więc będziemy mogli podjadać w pięknych okolicznościach przyrody!

Bezpieczeństwo

Na naszych obozach bezpieczeństwo uczestników jest priorytetem. Nie podejmujemy zbędnego ryzyka w czasie zajęć i staramy się przewidywać zagrożenia.

Do nauki kolejnych elementów przechodzimy stopniowo, upewniając się, że nie będą zbyt trudne/ryzykowne dla uczestnika. Każdy z instruktorów ukończył kurs udzielania pierwszej pomocy, korzystamy z bezpiecznego sprzętu, każdy instruktor ma przy sobie apteczkę wyposażoną w niezbędne środki ratunkowe.

Zapisując dziecko na obóz należy mieć świadomość, że kolarstwo „grawitacyjne” samo w sobie jest sportem trochę bardziej ryzykownym, ale naszym zadaniem jest również uświadomić to ryzyko uczestnikom i zminimalizować je by mogli bez przeszkód rozwijać swoją pasję!

Co zabrać na obóz:

 • kask rowerowy (najlepiej tzw. full face)
 • rower enduro/trail lub downhill (można go też wypożyczyć)
 • ochraniacze na golenie, kolana i łokcie
 • zalecamy buzer
 • zbroja rowerowa (opcjonalnie)
 • odzież rowerowa + rękawiczki z długimi palcami
 • okulary lub gogle
 • bielizna termiczna
 • mały plecak (może być z bukłakiem)
 • buty na rower (z twardą podeszwą)
 • odzież sportową
 • dętkę do swojego koła
 • szczegółową listę podamy uczestnikom w mailu

Co zabrać na obóz:

Grupa MTB Trip

 • kask rowerowy
 • rower górski XC/trail (można go też wypożyczyć)
 • ochraniacze kolan (opcjonalnie)
 • odzież rowerowa + rękawiczki z długimi palcami
 • okulary przeciwsłoneczne
 • bielizna terminczna
 • mały plecak (może być z bukłakiem)
 • bidon
 • buty na rower (z twardą podeszwą)
 • odzież sportową
 • dętkę do swojego koła
 • szczegółową listę podamy uczestnikom w mailu

Zadbaj o serwis i właściwe przygotowanie swojego roweru przed obozem!

Jeśli pojawią się pytania, chętnie pomożemy.

Cena podstawowa zawiera:

 • zakwaterowanie
 • pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie + przekąska)
 • wodę do picia w czasie zajęć
 • szkolenie rowerowe ok. 5h dziennie przez 6 dni
 • całodobową opiekę wychowawczą i instruktorską
 • ubezpieczenie NNW obejmująca kolarstwo grawitacyjne
 • koszulkę okolicznościową
 • animacje i zajęcia dodatkowe
 • pamiątkowe gadżety
 • sprzęt do nagrań i nagrody na „movie challange”
 • foto i video relację z obozu

Cena podstawowa nie zawiera:

 • transportu (opcjonalnie z Warszawy, Łodzi lub Wrocławia)
 • karnetu rowerowego do bike parku*
 • uczestnicy muszą posiadać własny lub wypożyczyć rower** i ochraniacze

* Cena zależy od stopnia wykorzystania wyciągów, a ten od poziomu zaawansowania. Maksymalny koszt to ok. 300 pln/ 6 dni. Grupy początkujące potrzebują zwykle 150-200 pln. Płatne na miejscu.

*wymagany rower z geometrią zjazdową (przydatne informacje: link, link)

Istnieje możliwość wypożyczenia roweru enduro/trail i ochraniaczy na miejscu – koszt od 100 pln/dzień. Informacje u kierownika obozu.

Szczegóły wyjazdu:

Marcin Prządka 
Kierownik obozu
tel. 606 487 525
e-mail: marcin.p@letsgo.com.pl

Rezerwacje i informacje:

Małgorzata Łapińska
tel.  22 649 05 02, 605 555 720
e-mail: turystyka@letsgo.com.pl

Dodatkowe informacje

rodzaj wyjazdu

dla kogo

, ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Bike Camp (9+) 2021 | Czarna Góra”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *