Zadzwoń: +48 605 555 720

Marcin

25 marca 2020

Brak komentarzy

Dlaczego warto wyjeżdżać z przyjaciółmi?

Jest mnóstwo korzyści związanych z wysłaniem dziecka na obóz. Poza  przeżyciem wspaniałej przygody, kształtuje się też wiele cech, np. pewność siebie, samodzielność, odwaga, umiejętność współpracy, zaradność, kreatywność. Jednak by taki wakacyjny wyjazd był pozytywnym wspomnieniem dziecko powinno być na niego gotowe (o tym kiedy zapisać dziecko na obóz dowiesz się z poprzedniego artykułu).

Jak wiadomo razem jest zawsze łatwiej, dlatego jeśli wyjeżdżasz z siostrą, bratem, koleżanką, kolegą na obozie będzie na pewno raźniej. W tym artykule opowiemy Wam jakie są plusy wyjazdów ze znajomymi. Oczywiście pamiętajcie, że jeśli zapiszecie się na obóz sami, to my zadbamy żebyście już pierwszego dnia mieli nowych znajomych! Ok. zaczynamy! …i tu pojawia się pierwsza zaleta:

 1. Łatwiejszy start. Jest mało dzieci, które same z siebie chcą nawiązać od razu nową znajomość. Przeszkadza im w tym nieśmiałość i duża liczba nowych osób. Jako kadra zawsze staramy się pomagać, ale zazwyczaj zajmuje to trochę czasu. Kiedy dzieci są w grupie są mniej przestraszone, działają sprawniej i chętniej włączają się w integrację zaproponowaną przez wychowawcę. Szybciej można przejść od spraw organizacyjnych do wspólnej zabawy.
 2. Mniejsza tęsknota. Dotyczy to głównie młodszych, ale nie tylko. Nasze doświadczenie pokazuje, że nawet w przypadku 7 czy 8 latków, które wyjeżdżają w grupie tęsknota za rodzicami jest mniejsza, a czasem nie występuje. Znajoma osoba czy będzie to brat czy koleżanka zawsze pomoże i wysłucha. Nasi wychowawcy budują relacje z uczestnikami tak by radzić sobie z troskami, ale w grupie łatwiej się wspierać.
 3. Atmosfera i bogatsze wspomnienia. Najlepsze pomysły rodzą się w ekipie znajomych. Możemy mieć super sprzęt sportowy i wymyślać najfajniejsze atrakcje, ale bez wesołej atmosfery to nie będzie to samo. Jeśli jesteś na obozie z przyjacielem albo z grupą przyjaciół każde zajęcia będą na pewno jeszcze fajniejsze.
 4. Wsparcie i odwaga. Koleżanka lub kolega zawsze doda otuchy kiedy pojawią się jakieś obawy lub pomoże w trudnej sytuacji. Często obserwujemy że przyjaciele wspierają się na zajęciach, zachęcają nawzajem do zrobienia czegoś, albo po prostu śmielej próbują nowych elementów robiąc szybsze postępy w nauce konkretnej dyscypliny.
 5. Współpraca i Kreatywność. Na naszych obozach, m.in. na grach wieczornych organizujemy uczestnikom wiele ciekawych atrakcji, które wymagają współpracy i kreatywności. Wyraźnie widać, że grupa która znała się już przed obozem zazwyczaj lepiej radzi sobie z takimi zadaniami i ma większe chęci do zabawy. Ich zapał udziela się pozostałym uczestnikom i często nawiązują oni nowe przyjaźnie z członkami grupki.
 6. Nowa jakość w przyjaźni. Nie jest też tajemnicą, że wspólny wyjazd na obóz to ogromna wartość dla przyjaźni. Dzieci często znają się tylko ze szkoły. Na obozie są ze sobą przez 24 godziny na dobę, poznają się w różnych sytuacjach i rozwijają swoją przyjaźń. Czasem zdarza się, że wcześniejsza znajomość zostaje troszkę zweryfikowana i wymaga naprawy, ale z pomocą wychowawcy zazwyczaj owocuje to jej scementowaniem.

W temacie przyjaźni warto tez poruszyć kwestię zawiązywania nowych, obozowych znajomości. To niesamowite, że czasem trwają one bardzo długo, a relacje są zacieśniane również po obozie. Nie jest też odosobnionym przypadkiem, że osoby które spotkały się na obozie umawiają się ma kolejne zimowe lub letnie edycje obozów Let’s Go.

 1. Rozwijanie wspólnej pasji. W tym zagadnieniu kryje się miłość do konkretnego sportu i jej rozwój na wyjeździe. Jeśli wyjeżdżasz z przyjacielem np. na obóz rowerowy MTB to wzajemnie się motywujecie, a po powrocie łatwiej Wam przypomnieć sobie właściwą technikę i trenować nowe tricki pamiętając jak to było na obozie.

System zniżek grupowych i indywidualnych

Doceniamy to, że zapisujecie się razem na nasze obozy i właśnie dlatego przygotowaliśmy system zniżek dla rodzeństw, grup przyjaciół i na kolejny wyjazd w sezonie. Oto jak u nas prezentują się zniżki, które możecie otrzymać przy rezerwacji:

 1. Dla Ciebie i przyjaciela lub rodzeństwa. Jeśli zapiszesz się na obóz z kimś kto jeszcze z nami nie wyjeżdżał, otrzymasz zniżkę 50 PLN dla siebie i przyjaciela/ brata/ siostry.
 2. Zniżki dla grup bez względu na to czy już z nami wyjeżdżałaś/eś:

50 PLN /os. – 4-6 osób

100 PLN /os – 7-10 osób

150 PLN/os – pow. 10 osób

 1. Zniżka na kolejny wyjazd w sezonie. Organizujemy obozy letnie i zimowe. Jeśli zapisujesz się na swój kolejny wyjazd w roku dostaniesz zniżkę 50 PLN. Nie ma znaczenia czy będzie to obóz zimowy i letni czy np. dwa letnie.
 2. First i last minute. Co roku kiedy startują rezerwacje na nowy sezon dajemy Wam zazwyczaj 30 dni na skorzystanie z tzw. oferty first minute. Obowiązuje wtedy zniżka 100 PLN/os. i nie łączy się ona z innymi zniżkami. Czasami jeśli zostają jakieś wolne miejsca na turnusie wprowadzamy ofertę last minute. O ilości miejsc i wysokości zniżki informujemy w czasie konkretnej akcji.

Zapraszamy na nasze super obozy sportowe! Zapraszajcie przyjaciół i korzystajcie ze zniżek. Po dokonaniu rezerwacji poinformujcie nas telefonicznie lub mailowo z jakiej zniżki chcecie skorzystać, a my wprowadzimy ją w systemie. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *